Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 2009

Szukam do pracy

Polecane posty

Gość 2009

młodych, pozytywnie nastawionych ludzi z Podlasia. Warunek: lubić wyzwania i pracę w zespole. Praca na weekendy, dobrze płatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margolka fiołka
ściema :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2009
Nie ściema, tylko praca przy eventach (stąd głównie weekendowa). chodzi głównie o mężczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrocka
Witam Panią/Pana, Dziękuję za zainteresowanie ofertą. W załączniku zawarte są podstawowe informacje dotyczące oferowanej pracy. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z materiałem. W razie jakichkolwiek pytań jestem do Pani/Pana dyspozycji. INFORMACJE W SKRÓCIE: Szczegóły zawarte są w załączniku. Praca jest bez umowy – każdy pracuje na swoje konto. Jeśli chodzi o ilość czasu poświęcanego na tę pracę, to zależy ona wyłącznie od Pani/Pana (im więcej, tym większe zyski -przynajmniej na początku występuje taka zależność). System wynagrodzenia - 25 zł od każdego zdobytego Klienta (Klientów pozyskujemy promując nasz produkt w systemie on-line oraz zapewniając nasze pełne wsparcie i pomoc w postaci odpowiadania na ewentualne pytania Klientów). Pierwsze pieniążki wpłyną na Pani/Pana konto po 30-tu dniach od zdobycia pierwszego Klienta. Z pracy może Pani/Pan zrezygnować w każdej chwili bez konsekwencji i ponoszenia jakichkolwiek kosztów. . Bardzo proszę o zapoznanie się z załącznikiem i o odpowiedź. W razie jakichkolwiek pytań Jestem do Pani/Pana dyspozycji. Zapraszam do współpracy, bo naprawdę warto. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrocka
Jeśli jesteś zainteresowany/a napisz na adres mrocka@o2.pl Zachęcam bo naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rapsodia
co za głupoty mrock tu wypisujesz, nie możesz normalnie załozyć nowego topiku żeby ludzie czasu nie marnowali żeby cię tu studiowac i to co masz do powiedzenia (niekompletnego nawet)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocky3
Mam pytanie, jaki jest system wynagrodzeń za pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2009
System jest dobry i skuteczny, ja zarabiam, a Ty dostajesz obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko do ciebie
a jak się rozliczasz z Urzędem Skarbowym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2009
Wszystko da się załatwic i ominąc mając trochę znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×