Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ulenika

Depilacja w ciązy, przed wizytą u lekarza

Polecane posty

Gość ulenika

mam juz z tym problem, brzuch mi wszystko zasłania, a zarośnieta nie chce iśc bo mi troche głupio, a jak to jest u Was z depilacją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejla
ja też się nad tym zastanawiam, na razie daje sobie rade bo brzuch mam jeszcze nie taki duży ale lada moment nie bedę już widzieć. A mam zarost dość mocny więc depilacja konieczna. Myślę że przed lusterkiem można się pogimnastykować jak nikogo w domu nie będzie. Ale to na pewno trochę potrwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulenika
no właśnie trochę gimnastyki nie zaszkodzi;) lada dzień mam wizyte a ja juz jestem przerażona;) a co dopiero będzie za parę miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no z tym lusterkiem niezły
pomysł. Inaczej lekarz parsknie śmiechem jak zobaczy niedogolone kępki kłaków tu i ówdzie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trfjkyluiop
nie macie wiekszych zmartwien? :O golicie sie bo taka MODA a nie z potrzeby i wasze wlosy,a raczej ich brak NIE EJST NAJWAZNIEJSZY.smiac sie bedzie lekarz ale dlatego zescie ogolone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trele morele benc
trfjkyluiop --------------->tak? a przed porodem jak sie nie ogolisz to sie jakas tepą maszynka albo brzytwą ogola w szpitalu to pozdrawiam, wole sama przy lusterku sie pomęczyc albo męża poprosze :) golimy sie kobitki, golimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamamamamama
U mnie działało lusterko, takie mniejsze stawiałam na wannie :) A na porodówce jeśli już to golą tylko to miejsce gdzie ewentualnie mają naciąć i to jednorazową maszynką, otwieraną przy Tobie a później wyrzucaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przed mężem wam nie głupio
chyba też się przed mężem golicie? :P Ja od 6 miesiaca robię to po omacku, później sprawdzam efekt w lustrze i nie jest najgorzej. Natomiast już niedługo poproszę męza by mnie golił, bo brzuch jest coraz większy i trzeba się nieźle nagimnastykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poproś męża
będzie zachwycony i na pewno ogoli cię ślicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Depilacja jest zbyt bolesna w tych miejscach, ale golenie jest absolutną koniecznością!!! Robię to codziennie od X lat i będąc w ciąży też robiłam to prawie codziennie...po omacku co prawda, ale po tylu latach nabierania wprawy nie stanowiło to dla nie problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadnej konieczności w tym nie widzę, większość ginekologów również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pewna
że większość lekarzy woli ogolone kobity, niż przedzierać się przez zarośnięty gąszcz, obrzydlistwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rozumiem ze kobiety
ida za moda i chca sie golic... Ale robic to dla lekarza!!?? :D To juz smieszne :P Ja nie golilam sie nigdy i nie zamierzam. A przed porodem poprosze meza i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejla
Ja sie goliłam i to odkąd skończyłam 17 lat i nie wyobrażam sobie chodzić zarośnięta i nie robię tego dla lekarza ani dla mody robię to dla siebie i męża i dla ogólnej estetyki! Jak można się nie depilować i chodzić z gaszczem...a pach i nóg też nie depilujecie? To na głowie też włosów nie obcinajcie przecież to sama natura i paznokci też nie. Rzygać mi się chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I WRÓĆMY DO JASKIŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że ktoś sobie tego nie wyobraża, jeszcze nie znaczy że ma rację ;) Depilacja miejsc intymnych to moda, a nie konieczność. Nie ma też nic wspólnego z higieną, to kwestia gustu czy ktoś się depiluje czy nie. Pomiędzy \"gąszczem\" a łysą pipą jest jeszcze opcja starannego przystrzyżenia owłosienia i ja z tej opcji korzystam. Nie depiluję miejsc intymnych, bo odkąd za namową gina zaprzestałam tego, pozbyłam się wreszcie nawracających grzybic pochwy. Usuwam za to włosy które wystają mi z majtek :D Kto chce, niech się depiluje - dla siebie, dla męża czy nawet dla lekarza. Kto chce, nich nawet zaplata tam sobie warkocze, naprawdę ani mnie to ziębi ani grzeje co kto ma między nogami. Lekarza również to mało obchodzi, bo pacjentka może się nie depilować z różnych powodów i nie jest jego sprawą dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Torunianka A
Hej Marto, zabieg depilacji jest szybki tutaj masz film o depilacji laserowej https://www.youtube.com/watch?v=jYej8j9cNGQ pamiętaj usługi nie jest , radzę dowiedzieć się trochę o różnicy między laserami Vectus i lightsheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena 22
Pomocy! Mam ogromny problem z nogami. Wrastają mi włoski, zostają po nich okropne blizny. Zaczęłam zastanawiać się nad depilacja laserową, w necie znalazłam informacje, że jest kilka laserów do depilacji. Słyszałyście coś o laserze Palomar Vectus, znalazłam o nim trochę informacji http://depilacja-laserowa.torun.pl. Czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TrustMe 28
Najlepsze są naturalne metody depilacji Od jakiegoś czasu używam pasty cukrowej. Do tej pory widzę same plusyNie mam problemu z podrażnieniami. Najpierw chodziłam do sklepu gotową pastę, od roku sama ja robię, wystarczy woda, cukier i sok z cytryny. Tutaj jest ciekawa strona o tym http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 28
Moja przyjaciółka zdecydowała się na depilację laserem, to był gabinet z laserem Palomar Vectus. Jest mega zadowolona. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Nie bolało i nie ma po tym śladu. To jest najnowocześniejszy laser. Laser ma czytnik, który dostosowuje moc do typu skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gść 29
Moja koleżanka zdecydowała się na depilację laserową, jak dobrze zapamiętałam, to był to Palomar Vectus . Jest ogromnie zachwycona. Osobiście też byłam zaszokowana ostatecznym rezultatem. Po jednej sesji było widać efekt. To był świetny wybór. Depilacja nie wiązała się z bólem. W pełni zadowalający efekt. Jeżeli nie wiecie czy warto wybrać depilację laserową, to każdemu gorąco polecam. http://www.bagra.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-zabieg-dla-kazdego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Robiłam depilacje laserową na nogi u kosmetyczki w Simea Beauty Dąbrowa Górnicza i super efekt, nogi sa gładkie , włoski nie odrastają, a zabieg trwał bardzo krótko. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja się goliłam na czuja pozniej jeszcze zaglądałam do lusterka i jak coś zostawało to poprawialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Jeśli szukacie dobrego miejsca na wykonanie depilacji laserowej, to polecam bardzo mocno Ego Med Spa w Krakowie na ul. Grzegórzeckiej. Sama depilacja jest wykonywana praktycznie bezboleśnie bo głowica ma specjalny sposób chłodzenia. Polecam, bo jak u mnie efekt bardzo dobry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×