Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PRACA W LIDLU

PRACA W LIDLU

Polecane posty

Gość PRACA W LIDLU

Witam czy ktos moze mi udzielic informacji na temamt pracy w lidlu,jakie godziny pracy,mniej wiecej wysokosc zarobków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjjj
3/4 etatu - 1050brutto - byłam tam 1 dzień i zwiałam - godzin 8 dziennie od 07do 15 i 14 do 22 ale jak jest dostawa to musisz być dłużej czy liczenie - TRZYMAJ SIĘ Z DALEKA OD TYCH WYKORZYSTYWAWCZYCH TYRANÓW!! już każdy inny market ale nie LIDL!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA W LIDLU
ale praca po 8 godzin dziennie to jest raczej na cały etat , na 3/4 to po 6 godzin wiec cos chyba nie piszesz prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
no własnie jak z tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojjjj
8 godzin tyle że 4 razy w tyg a 3 się ma wolne - przynajmnie tak jakoś liczą - pracowałam tam ale szybko zwiałam bo niby 4 dni a byłam padnięta jakbym robiła 8 dni na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkoooch
no to jakie to 3/4 etatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRACA W LIDLU
Witam,dzisiaj bylam na rozmowie w lidlu wiec sama sie przekonalam jak jest.Niewiem w jakim miescie pracowałas ale w trojmiescie niema mowy o 3/4 etatu,zapitala sie po 8 godzin dziennie od 6 do 14 lub 14 do 22,sklep czynny od 8 do 21 ale rano wykladaja towar typu warzywa,pieczywo po zamknieciu godzinka sprzatania.2-3 weekendy przewaznie pracujace za to daja jakies dni wolne w ciagu tygodnia.zarobki 1200 zl na reke.Potrzebna ksiazeczka sanepidowska i zaswiadczenie o niekaralnosci,kase za to zwracaja w ciagu 2 miesiecy.To tyle co sie dowiedzialam.Ja tam zrezygnowalam z tej oferty bo liczylam na niepelny etat.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowa jest na 3/4 etatu ale godzin trzeba wyrobić więcej niż na pełnym etacie, i to główie w weekendy bo wtedy najwięcej ludzi robi zakupy. jak ktoś wyżej napisał potrzebna książeczka sanepidowska (koszt około 70zł) i zaświadczenie o niekaralności (kolejne 70zł) , o wynagrodzeniu niestety nie wiem bo na rozmowie nie chcieli mi powiedzieć a na robotę się nie zdecydowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupuuupupppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość praca w lidlu
poszukaj na kafe, nie raz były o ty topiki i nikt się dobrze nie wypowiedział. Ja uciekłam po 2 diach, dopominałam sie o zwot kasy zA WSZELKIE BADANIA WSTEPNE ETC sorki za capsa- klawiatura mi szwankuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjojojjj
zwrot dostaniesz - ja dostałam razem z wypłatą za mój przepracowany jeden dzień + za sanepid - a w następnym miesiącu za niekaralność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×