Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gggggggggggg

czy w 1 trymestrze można wziaść nospę???????

Polecane posty

Gość gggggggggggg

boli mnie brzuch i nie wiem czy mogę wziąść:( nie pamiętam,wydaje mi sie że lekarz pozwolił.Czy ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak mały ...
najlepiej nie brac zadnych leków nospa niby bezpieczna..a powoduje u niemowlaków rozkurcz miescni szczekowych.(chyba tak było napisane w artykule) i potem niemowlaki maja problem z ssaniem piersi..,slinia sie bardziej i moga seplenić w przyszłosci tak czytałam w jakiejs gazecie artykuł..pozdrawiam..zaparz sobie miete;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggg
wypiłam mięte,ale to nie żołądek tylko brzuch:(jutro mam wizytę u lekarza ,ale boję sie tak to zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak mały ...
ja dopiero planuje dzieci..ale odrazu sobie powiedfziałam zednych tabletek..apapw,nosp ,nic..wole cierpiec niz moje dziecko ma od pierwszysh chwil na chemi leciec..;) trzymaj sie ciepło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście że można a nawet trzeba. Ja brałam przez cały pierwszy trymestr z powodu bóli brzucha związanych z torbielą na jajniku która się wchłaniała, teraz mój synuś ma pół roku i żadnych problemów ze ssaniem piersi. Jednak uważam że ciąża to specyficzny okres i każde leki powinno się konsultować z lekarzem ;) powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod koniec ciąży też otrzymywałam w szpitalu bo przypałętała mi się kolka nerkowa. Trochę leżałam w szpitalu i dziewczyny którym zagrażał poród przedwczesny też otrzymywały no-spe. a bóle brzucha podobne do zbliżającego się okresu są bardzo typowym objawem wczesnej ciąży. jeśli wizytę masz jutro to poleż i wypocznij a jutro o wszystko zapytaj lekarza:) buziole i nie przejmuj się tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×