Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milly76

dziewczyny w 7-8 tygodniu, odezwijcie sie!!

Polecane posty

Gość milly76

hej dizewczyny, jak sie czujecie? macie nudnosci?? niepokokojicie sie czy z waszym malenstwem wszystko ok? robilyscie USG? Ja ciagle sie o cos martwie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam tak samo,w zasadzie trochę mi przeszło w momencie kiedy usłyszałam serduszko. Wcześniej miałam straszne shizy:( Jutro mam kolejna wizytę i wierzę,że nadal będzie dobrze. Czasem łapie doły,już raz stracilam dziecko i z tąd moje obawy. Nudności mam,czasem cały dzień,ale zniosę wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milly76
Slyszalas juz serduszko??? Jak, przez USG?? Jak bardzo ci zazdroszcze, ja bym tez tak chciala..bylabym napewno spokojniejsza! Ale wszyscy mi mowia zeby nie panikowac i poczekac do pierwszego USG ktore mam za dwa tygodnie! :-( Wlasciwie to juz bedzie drugie, pierwszy mialam w 4 tygodniu bo mialam ogromne bole, potem okazalo sie ze wszystko jednak w porzadku.. Ja mam nudnosci od rana do wieczora, teraz ledwo ledwo zdazylam wrocic z pracy i prosto do lazienki! Mam nadzieje ze to przynajmniej znak ze z dzidzia wszystko w porzadku!! Zycze ci zeby tym razem wszystko sie powiodlo jak najplepiej, na pewno tak bedzie! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×