Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomozcie jkj

................PROSZE..................POMOCy ..............PROSZE.............

Polecane posty

Gość pomozcie jkj

Poznałam wspaniałego chlopaka, znamy sie tydzien, on pyta o moich bylych itp. Nie znam go tak napradę, ale czuje ze to to. Moze sie myle, nie w tym problem. Martwi mnie jedak to, ze mając 19 lat straciłam dziewictwo z pewnym facetem. Rodzice o tym nie wiedzieli. Sądzą ze jestem dziewicą. Boje sie temu teraz powiedziec ze dziewicą nie jestem,(teraz czy póżniej, i tak wyjdzie), bo sie boje, ze on cos moim rodzicom wypowie, albo wygada sie, ze sie z kims kiedys spotykałam. Nie wiem czy moje obawy są słuszne. Mam mu powiedziec: nie jestem dziewicą, ale nie mow moim rodzicom, przeciez to glupio zabrzmi, co on wtedy pomysli..... Nie wiem co robic:( Tylko zadnej krytyki, tego mi nie trzeba:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a) tak, masz mu powiedzieć, to przecież podstawa by mowić sobie o tak ważnych sprawachb) Twoje obawy są bezpodstawne. Jeszcze nie słyszałam o chłopaku, ktory by ropzrawiał o dziewictwie córki z jej rodzicami 😴Tak btw--> tak słabo ufasz rodzicom, iż uwazasz, że to byłaby tragedia, gdyby wiedzieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie jkj
tak , mysle ze zalamaliby sie, bo tamten to byl niczego nie wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie jkj
teraz mam 21 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona ......
najlepiej nic mu nie mów jeśli on pierwszy Ci sie nie zapyta. Przecież jestes dorosła, nie musisz sie jemu tłumaczyć jak małe dziecko. A jeśli już Ci sie zapyta, to odpowiedz, ze nie jestes. Kłamać przecież nie będziesz, to by było w ogóle bez sensu. A co do tego, że powie twoim rodzicom to wątpie w to, naprwde. Takie tematy poruszać ze starymi... bleee. Nie martw sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madathim
Eee... Po tygodniu znajomości chcesz się spowiadać facetowi z takich rzeczy? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz 21 lat i sie pytasz o takie rzeczy /sprawy . to co ty masz w głowie ,zeby sie teraz martwic swoim utraconym dziewidztwem :( przeciez poszło- mineło . nie ma o czym gadac . on tez już nie pierwiosnek . ŻYCIE KOBIETO!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie jkj
nie po tygodniu, ale wiem, ze kiedys bedzie chciał znac prawde, ......, teraz tylko spytał ile miealm bylych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda kobieto nie chcesz krytki? to czego chcesz? peanów? słów podziwu, wsparcia??? na jakiej podstawie? i dlaczego? ludzie znają się po 20 lat i rozchodzą......... znasz go tydzień!!!!!! .......... boże mój rodzice nie wiedzą? że nie jesteś dziewica? to dziwne?.............. przecież wszyscy mówią rodzicomo swoim pierwsztym seksi, a Ty nie ??? jaki wstyd!!!!!!!!! przecież jeżeli to prawda to ty jesteś infantylna i Twoje prośby o brak krytki na nic się nie zdadzą........... zjedzą Cię żywcem !!!! to nie może być prawda kolejny nieudolny przyczynek do działalności modratorów na kafe bo nie chce mi sie wierzyć w taką naiwność...swoją droigą nieźle wam płacą skoro tak się staracie :((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie jkj
nie chcialabym aby sie dowiedzieli:( Tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie jkj
Oni są bardzo religijni, to chyba dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madathim
pomozcie jkj - nie martw się na zapas. Chłopak już zdążył Cię poznać jako człowieka, kobietę itp. itd., że teraz przepytuje Cię ze związków? Jakoś dziwnie szybko... A co Ty o nim wiesz? A rodzicom nic do tego. Mieli swoją szansę na wpojenie Ci jakichś zasad. Zrobili to, czy też nie, już po ptakach. To Twoje życie, błędy i odpowiedzialność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×