Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawa opinii

a ja go kocham a wy co myslicie ?

Polecane posty

Gość ciekawa opinii

zastanawiam sie co o tym pomyslicie?? co sadzicie o kobiecie ktora ma faceta i kocha go ma tez przyjaciela ktorego tez bardzo kocha tylko ze jest to inny rodzaj milosci nie sypiamy ze soba mowie od razu choc bywaly takie okazje okazujemy sobie czulosc oraz sympatie przez przytulanie ale zero sexu raczej jak rodzenstwo co myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa opinii
moze ktos tez tak ma albo mial ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej eejej
ja tak mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej eejej
w środe sie z nim spotkam,bedzie u mnie nocowal i bedziemy sie kochac... nie moge juz bez niego wytrzymac... wiem ze zdrada,moze ktos zaraz napisze ze jestem dziwka..ale kocham i exa i obecnego faceta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa opinii
ejejjj no i co jak to u ciebie wynika czy twoj facet to rozumie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej eejej
moj facet o tym nie wie..i jest zazdrosny o P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa opinii
a ja wiele razy spalam z tym drugim w jednym pokoju czy lozku ale nigdy do niczego nie doszlo procz przylulania albo np. spania z trzymaniem sie za reke a wiem ze bardzo sie mu podobam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej eejej
sorki ale musze leciec,jutro sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa opinii
jesli nie wie to jak jest zazdrosny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt nie wie
ej eejej podaj gg to pogadamy prywatnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa opinii
jak myslicie ze taka milosc miedzy facetem a kobieta ma szanse na przyszlosc ???????? dodam ze faceta mam zazdrosnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co na to Twój facet??? mój by nie był "zadowolony" tak samo jak ja gdybym go zobaczyła w ramionach innej kobiety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa opinii
moj jest ogolnie zazdrosny o niego o toze rozmawiamy piszemy itd ale oczywiscie nie wie o naszych spotkaniach nie byl by w stanie uwierzyc ze np. spimy razem bez sexu a dla nas to normalne nawet mowimy do siebie siostro i bracie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa opinii
nie ten drugi nie jest we mnie zakochany w sesie damsko meskim kocha inna dziewczyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
ten drugi czuje sie chujowo ze to on jest nr 2, zazdrosci chwil ktore ona spedza w ramionach swego chłopaka i jest mu z tym ciezko. i pewnie tak sobie bedzie trwac dopoki bycie w cieniu przetanie mu wystarczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
piszesz "wiem ze bardzo sie mu podobam" a bracia i siostry ze soba nie sypiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz tylko to..
mało prawdo podobne :O raczej czeka aż nadarzy się okazja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa opinii
hej on naprawde kocha inna kobiete i wie ze mam faceta itd gdyby chcial to mogl by bardziej sie postarac o jakies zblizenie ale nam tego nie potrzeba serio on wie ze zawsze moze na mnie liczyc i odwrotnie lubimy razem byc itd czy to jest normalne???ze dwoje mlodych zdrowych ludzi potrafi na ,,pol nago ,,:-)przytulac sie do siebie i nic bo uwazaja sie za siostre i brata znacie takie przypadki???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
no i jeszcze jeden aspekt ktory mnie nurtuje...kochasz 2 facetów na raz? jak to mozliwe? bo ciezko mi to pojac. mowisz kochasz a na pewno krzywdzisz swojego chłopaka... dziwna definicja miłosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa opinii
ok ale ja naprawde go kocham mimo ze nie lacza nas wiez krwi to jestesmy jak rodzina tak sie traktujemy ja wiem ze to sie wydaje malo prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
"ze dwoje mlodych zdrowych ludzi potrafi na ,,pol nago ,, przytulac sie do siebie i nic bo uwazaja sie za siostre i brata" pewnie boi sie cie przeleciec, tak moze zawsze powiedziec "nie spałem z nia" i bedzie to prawda. Moze gryza go wyrzuty sumienia. Kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa opinii
nie krzywdze swojego chlopaka jego kocham inaczej z nim sypiam i jestem blizej fizycznie jak kobieta z mezszyzna ;-) jednak nie moge mu dokladnie opowiedziec o nazwijmy go ,,drugim ,, bo on by tego nie zrozumial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
rodzina nie sypia ze soba na poł nago!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiefiórkaaa
na chwilę obecną nie mam faceta chociaż bym chciała, ale moje relacje z byłym wyglądają identycznie, nic nie poradzę, ze kocham exa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
"nie krzywdze swojego chlopaka" zaczynam rozumiec pokretna logike pań z mojego otoczenia ;d inaczej go kochasz? podejrzewam ze on postrzegał by te kwestie troche inaczej. Co bys stwierdziła jakby on sypiał sobie nago z jakas przyjaciolkami ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa opinii
radzio ,,na pol ngo,, to byla przenosnia hii wiem ze to dziwne ale tak jest z moim facetem i tylko z nim moge sie kochac do rana z ,,drugim,, wole pospiweac lub wysluchac jego kolpotow poradzic pomoc i przytulic sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radzio
yhym czyli jeden zaspokaja twoje emocjonalne potrzeby drugi sexualne. w sumie rob co tylko ci pasuje ale bedzie syf jesli sie ten pierwszy dowie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa opinii
nie wiem czy bym to zrozumiala i dlatego nie dziwe sie ze i on yego nie zrozumie dlatego mu o tym nie mowie ja bym chciala aby ,,drugi,, byl z kobieta ktora kocha naprawde i wiem ze on tez chce abym byla ze swoim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×