Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

c_woman

Czy można mieć bukiet ślubny ze sztucznych kwiatów?

Polecane posty

Czy ktoś się orientuje, czy bukiet ze sztucznych kwiatów nie jest złą wróżbą? Chciałabym go sama wykonać, jednak nie wiem czy nie ma jakiegoś przesądu z tym związanego... proszę o opinie, ślub tuz tuż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztucznych
to nie zła wróżba, tylko zły gust:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iff
hmmm raczej odradzam ten pomysł :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patilll
mi też się ten pomysł nie podoba, może malutki dodatek sztuczny tak - same sztuczne kwiaty nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andaKeli
J.w. Taki bukiet jest w bardzo złym guście. Przecież nawet komuś z jakiejś tam okazji nie daje sie sztucznych kwiatów. A cóz dopiero bukiet slubny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasuje jak najbardziej
sztuczny bukiet do wibratora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodziło mi o sztuczne kwiaty \"plastiki\", jak pewnie ktoś pomyślał, tylko o własnoręcznie wykonane subtelne i delikatne różyczki - teraz są dostępne różne fajne materiały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna ale po co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyję już trochę na tym
świecie ale NIGDY nie widziałam, żeby panna młoda miała sztuczny bukiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja koleżanka miala na cywilnym bukiet ze "sztucznych" tzn takie przeźroczyste COŚ z piórkami i wstążą..kwestia gustu..ale nie ma to jak bukiet z prawdziwych kwiatow, jest teraz taki wybór, że..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeech, utarło się że MUSZĄ być prawdziwe, niby czemu, jeśli można zrobić równie piękne samemu...podkreślam jeszcze raz, że nie chodzi mi o żadne \"plastiki\" paskudne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniucha87
Uwazam, ze mozna miec bukiet ze sztucznych kwiatow tak samo jak z prawdziwych. Roznica jest taka ze prawdziwe wiedna szybko a sztuczne zostaja na wieczna pamiatke. Oczywiscie to kwestia gustu bo chyba nikt z nas nie wierzy w zabobony lub wrozki hihihi. Wlasnorecznie wykonany bukiet to tymbardziej cos pieknego bo nie idziesz na latwizne i nie zamiawiasz, tylko wkladasz w to swoja prace i wykonujesz go tak, jak ty bys chciala .... podziwiam, a na koniec chialabym dodoac, ze teraz sztuczne bukiety sa w modzie, wiele gwiazd pokazuje sie z nimi coraz czesciej, ale tak jak powiedzialam to kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa jatka
nawet meża z plastiku jak sie kto bardzo uprze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ONAONAONIIII
bukiet slubny, masz ztachowac minimum do roku po slubie ,jakie bedzie mial on u ciebie uszanowanie takie i twoje zycie z mezem, bedzie ,kto wywalil szybko wiazanke slubna tak i sie rozszedl ..., moja wiazanka byla na szafie z lat,i tez takie zycie spokojne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co bukiet
jeden piękny kwiat róza słonecznik kalia lilia panna młoda jest i tak najpiękniejsza tego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co pytasz czy można
mieć bukiet ze sztucznych kwiatów a gdy ci odpowiadamy że wygląda to beznadziejnie i nie wypada pannie młodej mieć sztucznych kwiatów to zaczynasz nas do tego przekonywać choćby takimi słowami : "eeech, utarło się że MUSZĄ być prawdziwe, niby czemu, jeśli można zrobić równie piękne samemu...podkreślam jeszcze raz, że nie chodzi mi o żadne \"plastiki\" paskudne..." Jeśli chcesz te swoje piękne własnoręcznie wykonane kwiaty to sobie zrób tylko na weselu raczej nie będziesz nikogo przekonywać tak jak nas że te kwiaty nie są zwykłymi plastikami, goście pomyślą to co pomyślą - sztuczne kwiaty u panny młodej bleee. Rób jak uważasz. Jeśli ci się podobają to idź z takimi do ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ONAONAONIIII
Co za pierdoły wypisujesz!!!! Pamiętaj-co ma być to będzie i przed niczym nie uciekniesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do c_woman
Zrób taki bukiet jaki Ci sie podoba,bo to Twój dzień. Pamiętaj,że obojętnie jaki będziesz miała to i tak ktoś z gości sie znajdzie i go skrytykuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lddldlsdlskldklsdklsdsldl
No dobra kwestia gustu, ale żeby kobieta w XXI wieku pytała czy to jest zła wróżba??? Naprawdę wierzycie w takie rzeczy? Miej taki bukiet, jaki Ci się podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gwiazdka223
Warto sobie oblukać kwiaty i inne ozdoby na stronie www.lotos.net.pl. Zamawiałem u nich niedawno pierwszy raz i jakościowo bardzo porządnie. Do tego na plus szybka realizacja zamówienia, dostawa w cenie, no i sam kontakt z firmą bezproblemowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk001
Sądzę ,że to nie jest głupi pomysł ! Teraz można kupić tak fajne sztuczne kwiaty np tu https://pm-m.pl/ ,że będą wyglądać jak prawdziwe. To nie jest szczyt tandety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×