Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fanka siłowni

Kulturyści to prawdziwi mężczyźni

Polecane posty

Gość uwoelbiam movering
byc może moj poziom jest niski, nie przecze bo nie jestem taką megalomanką jak movering lecz jesli mój poziom jest niski, to cóz mozna powiedziec o twoim, skoro spoglądam ciebie z baaardzo wysoka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwoelbiam movering
movering chce byśmy pisali wiecej, bo cieszy go kazde zainteresowanie; typowy objaw dziecka z rodziny dysfunkcyjnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że dyskusja sie rozkręciła... Ale i tak wszyscy ulegli sile argumentow moveringa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie, ze kulturysta to czlowiek zajmujacy sie tym wyczynowo... a tacy ludzie jak ja, moga sobie trenowac kulturystyke co najwyzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoj styl pisania, tez mi się chyba wydawał znajomy :) Ja tam zbyt wiele nie chłonąłem, bo za bardzo lubie sie wymądrzać, żeby cudze przekazy przyjmowac :D zwlaszcza, jesli nie do konca pokrywaja sie z moim doswiadczeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koledzy się znaleźli To nawet romantyczne bym powiedziała, jak koledzy z wojska... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Widze, że dyskusja sie rozkręciła... Ale i tak wszyscy ulegli sile argumentow moveringa " Oj tak, dlatego na topiku zostali już tylko najodważniejsi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Którzy się okazało, że rozmawiają o seksie na forum dla kulturystów... Łomatko... palola, trzeba uciekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Raczej z rzadko się tam wypowiadałem, już więcej moich wypowiedzi było w dziale seks" ująłem to ogolnie :D Ps forum nie jest tylko dla kulturystow... a jego klon, ktory powstał i w ktorym jest miedzy innymi dzial "sex" jest baaaaardzo luźno powiazany z kulturystyka... Ps nie wiedzialem, ze mam specyficzny styl pisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×