Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość magggda

skrzywdziłam człowieka przez własną prózność

Polecane posty

Gość magggda

denerwowało mnie to że wiecznie babki i ciotki mi dogryzają że kazdy kogoś ma a "kiedy ja im pokaze swojego chłopaka"Mam 22 lata i wczesniej jeszcze nigdy nikogo nie miałam..czekałam na miłosc postanowiłam nie wchodzić wzwiazki bez przyszłosci dla samego bycia z kimś ale wkońcu miałam juz tego dosyć..To był dzień gdy znowu zaczeli mi dokuczać walentynki.....weszłam na portal randkowy on był piersza osobą która napisała.Pomyślałam dobra "może być"studiuje,szuka powaznego zwiazku...wyglada na uczciweg umówiłam sie raz drugi i tak to sie zaczeło..Nic nie czułam...oszukiwałam go mówiac że kocham..zmuszałam sie do pocałunków wszystko było sztuczne wymuszone nic zpotrzeby serca..chodziło mi tez o to żebym miała z kim iść na wesele..Mineło 8 miesiecy i ten chłopak oświadczył mi się:Ochce sie żenic za rok,twierdzi ż ejestem miłoscia jego zycia..przyjełam oświadczyny nie wiem dlaczego to zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dop******lam dziś każdemu
no i masz placek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasa
czy Ty masz rowno pod sufitem?:o po cholere przyjmowalas te oswiadczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łech łech łech
bez komentarza! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggda
nie wiem trzy minuty wczesniej wyznawalismy sobie miłość..zrobił taka cudowna atmosfere takładnie mówił nie miałam serca..odmówić to był impuls dopiero po trzech minutach to do mnie dodtarło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olllllllllllllka
a na kiedy ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggda
dopiero za rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśśściara
Ja odwrotnie, bardzo chcę stałego związku małżeństwa a w internecie trafiam na samych ogierów nastawionych na szybki odlotowy sex bez zobowiązań :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyno zlituj się ... wyznaj mu prwde... chesz spedzic życie z człowiekiem , którego nie kochasz:( Krzywdzisz nie tylko niewinnego chłopaka ale i siebie... nie bede Cie tu wyzywać od \" idiotek\" ( chociaż to sie ciśnie na usta), ale odważ się powiedziec mu prawde , zasługuje na to , jak sie naważyło piw trzeba je wypic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yhoiioh
No dobra ale... Nie lubisz go? Drażni cię? Brzydzisz się nim? Pogardzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"No dobra ale... Nie lubisz go? Drażni cię? Brzydzisz się nim? Pogardzasz? " I odpowiedź nie na powyższe pytania wystarczy, aby wyjść za mąż Mnie nie drażni, lubię, nie brzydzę się i nie pogardzam 90% facetów, których znam, kolegów itp, a nie powoduje to, że wychodzę za nich za mąż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magggda
lubie go ale to wszystko jakiekolwiek oznaki czułosci brzydzą i nudzą mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maly ksiaze
haha ładnie spierdoliłas gosciowi zycie ;> bedzie miał niezła traume po tym.... a co do rodziny to jak masz dosyc czegos to im to powiedz , najpierw po ludzku a jak nie poskutkuje to powiedz zeby sie odpierdolili :D moze wtedy zapamietaja ze to drazliwy temat ktorego nie nalezy ruszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asasa
musisz to zerwac teraz na natychmiast i juz. POwiedz mu, ze jednak nie jestes gotowa, ze jednak to nie to, nie mow mu calej prawdy bo tylko go pograzysz. Powiedz, ze jednak nie czujesz tego co powinnas, ze nie chcesz go krzywdzic, zrob to zanim on zacznie planowac slub!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×