Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ikra

jak piorun z jasnego nieba

Polecane posty

Gość ikra

mam męża od 4 lat. mamy 2 letnie dziecko. Ostatnio w kosciele zobaczyłam mężczyznę (stał obok mnie) który po prostu wywołał u mnie dreszcze na całym ciele. Po tym jak podał mi rekę na znak pokoju cała sie trzęsłam. Uśmiechnęliśmy się do siebie, ja wciąż mam to w pamięci. Jego głos działał na mnie jak afrodyzjek. Cos niesamowitego. on nie jest przystojny, wprost przeciwnie, ma tylko piękne oczy. nie wiem czemu tak na mnie zadziałał, nie jest w ogóle w moim typie, zresztą nie szukam przygód.W tym tyg widzialam go znów, siedzielismy obok siebie. To jakis szok dla mnie. Nie moge sie doczekac nastepnej niedzieli. co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwrfw
Spox, takie zjawiska się zdarzają. To się dzieje w twoim mózgu. I tak: raz przyśni ci się coś cudownego że długo będziesz pod wrażeniem, innym razem będziesz pod urokiem wyjątkowo ładnej fryzury koleżanki, to znów będziesz żałowała że nie jesteś blisko z kimś o niesamowitym poczuciu humoru, czy właśnie spotkasz kogoś kto pobudzi twoje odczucia w taki sposób jak opisałaś. Ale to tylko wrażenia a wszystkiego i tak nie da się mieć dla siebie, tym bardziej że czym innym jest wrażenie a czym innym codzienność. Nie przywiązuj do tego zbyt dużej wagi i tyle, bo możesz wyciągnąć zbyt daleko idące a fałszywe wnioski. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie ławki imienne w tym kościele? Że za każdym razem siedzisz koło niego? Zmień miejsce, to Ci przejdą drżenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testawe
" Jego głos działał na mnie jak afrodyzjek " to nawet byla okazja do tego aby pogadac podczas mszy ? :D:D zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PSedłonim
Pilton, Ty się naigrawaj. Dziewczynę spotkał problem życiowy a Ty sobie jajca robisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PSedłonim Pilton, Ty się naigrawaj. Dziewczynę spotkał problem życiowy a Ty sobie jajca robisz... albo na odwrot ..ktos sobie z nas jajca robi..:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe dość zabawne:) ale w kościele?:) masz męża i dziecko zastanów sie zanim cokolwiek zrobisz( jeśli coś chcesz zrobić) przeżylam już coś takiego ( no nie akurat w kościele :)) ale nie było warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherine Peta Mops
zaszlam ostatnio do nowootwartego butiku na srodkowej z koncowkami kolekcji i wisiala tam zajedwabista sztruksowa spodnica. Bardzo ladna, nietypowy, niebanalny kroj. No normalnie wzielo mnie, szara, odcien wpadajacy w sliwke, fantazyjne zapiecie. Zmierzylam... lezy idealnie, jak na modelce, mowi babka, no piekna i mialabym teraz na jesien do dlugich kozaczkow. A ze nie mialam kasy, to mysle, a wpadne to jeszcze bedzie na pewno. I co? I pipa. zachodze pare dni po i mojej kiecy niema 😭 Tak to jest z odkladaniem czegos na pozniej, jak sie cos podoba nalezy od razu to brac, bo ktos moze nam podwedzic :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapach pomarańczy...
W kościele dostaje błogosławieństwo na koniec i jest bez grzechu:P:P:P Co tam piorun autorko, uważaj lepiej na 'palec boży' !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Catherine Peta Mops niezły ten Twój wpis, ale dlaczego w tym temacie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Catherina Peta Mops
Chcialam sie z wami podzielic moja rozterka :-0 Do dzisiaj nie moge zapomniec tej spodnicy :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikra
czy to wszystko oznacza że on chce mnie zerżnąć ? Ale to chyba byłby grzeh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ovca5
jak po mszy to,nieeeeeeeeeeeeeeee :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikra
dziękuję za odpowiedzi. jaja sobie robią niektórzy, ale ja to rozumiem, takie rzeczy są efektem ubocznym zwierzania sie na kafe . Słyszałam jego głos bo stał obok mnie, słyszałąm jak coś mówił do córki z którą przyszedł (ok3 lat). Ławek nie mamy imiennych(!) tylko właśnie taki zbieg okoliczności- siadamy obok siebie. Nie chodzi mi tu o romans czy sex ale moze niektórzy ludzie są sobie pisani ze tak na siebie działają wcale sie nie znając. Moze to własnie ten jedyny??? A ze akurat stało sie to w kosciele to moze dodatkowy znak? Jakby sie stało w pubie to byscie nie mieli zlewy, ale ze w kosciele to dodajecie głupie texty. myslicie ze to mozliwe ze ludzie sa sobie przeznaczeni i spotykają sie czasem w najdziwniejszych miejscach i momentach w zyciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ikra
fwrfw dziekuje za mądrą radę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×