Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cyanna 85

Zycie w HISZPANII- Wasze opinie o tym kraju.

Polecane posty

Gość Cyanna 85

Gdy skoncze studia to mam zamiar wraz z narzeczonym przeniesc sie do Hiszpanii juz na stale. Jak dobrze pojdzie to zostane inzynierem chemii tzw. przemyslowej ;) I tu rodzi sie moje pytanie- czy osobom o takim wyksztalceniu latwo bedzie znalezc tutaj prace? Czy liczy sie tutaj dyplom z polskiej panstwowej szkoly? czy moze trzeba bedzie zdawac dodatkowe egzaminy sprawdzajace? Do tego czasu mamy zamiar nauczyc sie jezyka bo wiem, ze to podstawa! Jak wysoka jest srednia pensja w Hiszpanii? I czy starcza ona na spokojne, bezstresowe zycie? Tzn. takie w ktorym nie trzeba liczyc i oszczedzac aby starczylo od 1 do 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyanna 85
Nikt tu nie mieszka? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
No bo ludzie sobie mysla: cieplutki, piekne widoki, wiec pewnie zycie codziennie jest tez takie cudowne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo jest
dobre zarobki , tanio , zazwyczaj mili i usmiechnieci hiszpanie .cieplo. adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saphirre
dobre zarobki chyba nie wiesz co to znaczy dobre zarobki. Hiszpanie mili, ale jak potrzebujesz pomocy, to nagle sie ulatniaja. Nie idealizujmy tego kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perkiaa
Zeby znalezc prace w swoim zawodzie musisz znac dobrze jezyk,pozatym Hiszpanie niechetnie przyjmuja obcokrajowcow na wysokich stanowiskach(bynajmniej nie slyszalam zeby tak bylo w Madrycie)No chyba ze mieliby mniej Ci zaplacic niz hiszpanowi Pozatym z tego co widze emigranci pracuja tu tylko fizycznie(sprzatanie,budowy,naprawy,hotelarstwo,bary)uwierz mi ,nawet po studiach,tu po prostu nie ma tak jak w Anglii czy Irlandii,ze masz szanse na prace w zawodzie(chociaz pewnie sa jakies wyjatki Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon81
A czy jest tu ktoś, kto ma firmę w Hiszpanii i korzystał z oferty tego biura księgowego http://biuroksiegowewhiszpanii.pl/? Potrzebna jest mi pomoc w rejestracji spółki i szukam kogoś dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GChoice
Gdzies bys nie wyjechal bedzie mialo to swoje plusy i minusy, pameitaj o tym! Ale nie znaczy to, ze masz nie zaryzykowac.. polecam zaopatrzyc sie w dokumenty z dokumencikpl, przydaja sie zagranica :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Andaluzji (okolice Marbella) jest dużo pracy w prywatnych willach Anglików, którzy osiedlają się masowo na południu. Ogrody, sprzątanie, prowadzenie domu, opieka. W Puerto Banus robota przy jachtach (malowanie, czyszczenie, naprawy) można łatwo wyciągnąć 2.000€ nawet nie znając hiszpańskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×