Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na wypoczynku w gorach

Jak GRUBEJ dziewczynie powiedziec zeby dala sobie spokoj bo jestem normalny

Polecane posty

Gość na wypoczynku w gorach

i nie kreci mnie tluszcz ? Ostatnio na impreze moja przyjaciolka przyszla z kolezanka ktora wlasciwie nie szla a sie toczyla :-o Na oko jakies 170 cm 70 kg czyli tucznik pełną gębą :-o No i widocznie wpadłem jej w oko bo zaczely sie dziwne podchody w moim kierunku. Jak byla zbyt nachalna to powiedzialem jej WYBACZ, ALE WOLE SZCZUPLEJSZE - za to dostalem z liscia w twarz :-o Dwa dni pozniej dostala moj nr tel chyba od przyjaciolki i napisala mi ze nie ma mi nic za zle ze tak powiedzialem bo pewnie zartowalem sobie. I dalej mnie podrywa. Jak w kulturalny sposob powiedziec jej by sie odkleila ? Dla mnie to zenujace ze podrywa mnie gruba dziewczyna, to jest nieapetyczne i po prostu oblesne :-o Nie chce znowu dostac z liscia wiec co mam zrobic ? Dziewczyny poradzcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wypoczynku w gorach
nidlaczego nie jestem normalny ? bo nie kreci mnie tluszcz ? :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej ja mam tyle wzrostu i tyle samo wagi i nie wygladam grubo, chyba sie nie doliczyles:P przeciez gadac z nia mozesz, nie ugryzie cie, utzrymuj na stopniu kolzenskim ta znajomosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest normalny
ta dziewczyna nie jest w jego typie i cały czas mu się narzuca .. też bym się wkurwiła jak jakiś obleśny dziad do mnie startował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przeczytalam calego...o k*** ty jestes nienormalny, jak mozna powiedziec dziewczynei w taki sposob? moglbys byc troche delikatniejszy...slowa najbardziej rania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem cie kolega, ja miewam podobnie :o Z doświadczenia omgę ci powiedzieć, że grubasy są tak nachalne, że jak jej nie naubliżasz czy nie ponizysz, to nie odczepi się od ciebie. Powiedziałeś jej prawde, że masz ją w dupie, a ona jeszcze ci z liścia wyjeebała? :o Każ jej spierrdalać. To pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest normalny
po za tym autorze radziłabym jeszcze raz tej koleżance powiedzieć, że nie jest w twoim typie i w ogóle cie nie kręci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cacharelka
Współczuję ;) Po prostu postaraj się od niej całkowicie odsunąć, nie odpisuj na smsy itp... A jak to nie pomoże, to powiedz wprost, może nie mów na temat jej wagi, ale np, że już masz kogoś na oku. Możesz też powiedzieć wprost "Sorry, ale nie jestem zainteresowany, nie ma sensu żebyś marnowała na mnie swój czas, wykorzystaj go dla jakiegoś innego chłopaka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest normalny
ja kiedyś powiedzialam podobnie pewnemu, obleśnemu facetowi, który mi się narzucał .. inaczej się niedało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> tej koleżance powiedzieć, że nie jest w twoim typie i w ogóle cie nie kręci Skoro jest gruba, to powinna to wiedzieć sama, bez potrzeby mówienia jej oczywistości :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widocznie takie tylko przyciągasz :) może masz coś w sobie że "tuczniki" do ciebie się kleją.... cóż zachowałeś się jak cham tak jej odpowiadając- wystarczyło powiedzieć że nie jest w twoim typie ale ona też nie lepsza, ktoś na nią napluł a ona udaje że deszcz pada :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wypoczynku w gorach
Dziewczyny są walnięte i puste hipokrytki :-o Nie raz tu czytałem jak wypowiadał sie facet że go dziewczyny zjechały za wygląd to było ok, bo miał startować do równych sobie. A jak robi to dziewczyna i facet ją zjedzie to od razu jest cham i prostak:-p Oj głupie są te dziewczynyy co tak sądzą, głupie i puste !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addzellla
kobitki a wy co takie święte że go opluwacie. a co byście powiedziały gdyby to jedna z nas napisała że tak spławiła tłustego knura?? podejrzewam że wyrażałybyście zrozumienie. Trochę obiektywizmu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wypoczynku w gorach
adzela - no wlasnie, wyzej o tym pisalem ale niektore dziewczyny to puste hipokrytki na dodatek materialistyczne szmaty ot co :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaaaaaaaaaaaaaaaaeeeee
A co?Gruba tzn gorsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na wypoczynku w gorach
Gruba to oznacza gorsza a to dlatego że: 1. brak kondycji 2. wygląd nieapetyyczny 3. brak sexownych ciuchow a jak juz to oblesnie to wyglada :-o 4. nie podnieca taka 5. w przyszlosci czesto bedzie chorowala 6. wstyd z taka gdziekolwiek wyjsc WNIOSEK ? NIECH SCHUDNIE, ALE NIE DLA JAKIEGOKOLWIEK FACETA A DLA SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wypoczynku w górach>>> mówiąc do kogoś że się woli szczuplejsze to jednak prostackie jest i to też się tyczy kobiet i ich tuczników , nie generalizuj. Autor jest dziecinny ze swoim stwierdzeniem "jestem normalny i nie kręci mnie tłuszcz" bo o gustach się nie dyskutuje. Dziewczyna jakaś desperatka w dodatku agresywna .....jak ją zaspokoi to sie odczepi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wefe
Nie odpowiadaj na zaczepki telefoniczne. Unikaj jej towarzystwa. Jeśli naprawdę nie będzie wyjścia, bo ona będzie cię napastować ;) czy insynuować wszystkim którzy chcą czy nie chcą słuchać, że podoba ci się (!) to powiedz jej że jest fajna ale nie w twoim typie. I pamiętaj, nie ma żałośniejszej istoty niż facet który odgryza się kobiecie jakby się jej bał, w tym który ją obraża. Zachowaj więc klasę i pewność siebie (osoby pewne siebie są życzliwe dla innych bo wiedzą że zachowanie takiej postawy niczego im nie odbierze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>> tym który ją obraża Dlaczego wg ciebie nazwanie kogoś grubym to obraza? To jest stwierdzenie faktu, tak jak powiedziec, że ma np. blond włosy, czy niebieskie oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamilGKS
powiedz jej ze nie jestes zainteresowany nowa znajomoscia...ze jest ci dobrze jak jest itd..a jak za bardzo sie bedzie czepiac zrob jej jazde ...ze nie bedziesz sie mogl do niej dobrac bo brzucha jej nie podniesiesz...napewno da ci spokoj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahaha
Jak ja zobaczysz nastepnym razem to powiedz jej ze troszeczke przytyla od ostatniego spotkania :) moze to zadziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot ciekawostkaaaa
buhahahahahaha a ty jestes przystojny autorze? a może i ty jestes taki przy kości, albo taki chudziutki jak igiełka;)? ale wiesz co, z nia faktycznie musi byc cos nie tak (fiu fiu w głowie), kiedy takim "czymś" jak ty wogóle sie zainteresowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Narzeczona Czesia
Do autora topiku: to chyba jakaś prowokacja, no nie? Przecież jeśli dziewczyna ma 170 cm. i waży 70 kg. to musi wyglądać ok. Chyba, że macie po 14 lat, to trochę za dużo na 14latkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze ze strzelila ci w gebe
zrobilabym to samo, chociaz nie jestem tucznikiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×