Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na wypoczynku w gorach

Jak GRUBEJ dziewczynie powiedziec zeby dala sobie spokoj bo jestem normalny

Polecane posty

Gość wiolllllllllllllla
niektórym po prostu nie podobają sie ludzie przy kości i już.I to wcale nie jest wpijanie noża w serce, lepiej powiedz jej niech schudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbllllleeee
szkapy sa teraz w modzie hihihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiolllllllllllllla
a widziałaś szkapę z taką wagą i tym wzrostem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co masz zrobić.....
dokładnie, to jakiś chodzący potwór, dlatego powtarzam pozabijać wszystkich żeby szczupłym nie zatruwali życia, być szczupłym to jest coś !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara głupia baba
tzn w jakiej modzie? ze podobają sie jarkowi i jackowi : szkapa to wiszaca skora, zapadnieta klata, wybałszone oczy, słaba cera, kolana grubsze o ud, i spiczaste łokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co masz zrobić.....
tak schudnijmy wszyscy bądżmy wszyscy chudzi ....... ale co z tymi co są chudzi a brzydcy też są mało atrakcyjni, co z nimi zrobić ...przydał by się Adolf Hitler!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbllllleeee
wole byc gruba i ladna ,jak chuda i straszna -czasami chude na wiosce strasza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbllllleeee
chudzizny to potwory nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara głupia baba
a ja wole byc ładna i zgrabna, nie wiem po co sie wychudzac skoro to odstrasza facetow podobnie jak otylosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reknmmmkkkkkn
bbbbllllleeee gruba nie może być ładna, a z chudzinami to też przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara głupia baba
przeciez chude jest zawsze atrakcyjne heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbllllleeee
grubsze kobiety sa 10000 razy ladniesze na twarzy jak te szkieletory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reknmmmkkkkkn
szkieletory to szkieletory, ale szczupła kobieta i gruba to jest różnica.Ale okłamuj się aż do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara głupia baba
no ale dla was szczupla to gruba , na szczescie w zyciu realnym są jeszcze normalni dla ktorym szczupla to szczupla, tj taka ktora ma adekwatną wage do wzrostu a nie jakies 45 kg:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeeeeeelkkkkkkkkkkkk
stara głupia baba dlaczego nie chcesz przyznać ,że 70 kg i 170 cm to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem co masz zrobić.....
ludzie co wy wyprawiacie, przecież to nie o to chodzi gabaryty koniet to rzecz gustu tak jak kolor włosów, wzrost, karnacja, po co się przekonywać co jest lepsze każda kobieta ma swoich adoratorów, chodzi o to że autor jest niewartościowym i chyba głupim człowiekiem, który uważa że normalny człowiek to ten który obcuje tylko ze szczupłymi kobietami, nie widzicie tego ???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara głupia baba
to nie jest malo, ale nie mozna powiedziec ze to jest gruba dziewczyna, chyba nawet w normie BMI sie miesci , moglaby schudnac z 10 kg, ale juz bez przesady, nie wazy setki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara głupia baba
a autor to kompletny kretyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilus
do na wypoczynku w gorach slochaj debilu jeden! jestws walnienty takie rzeczy wypisywac na forum?!!! biedna dziewczyna! co ona w tobie widzi. chyba lata za tobą, bo przy tobie czyje sie madrzejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna stara
ha ha ha....tak sobie czytam :) ja tez tak ważę no i ogolnie nie powiem zebym byla zadowolona ze swojego wyglądu ale facetów bardzo przyciągam i często słysze ze jestem baaardzo seksowna...więc juz nie uzywajcie słowa potwór :) bo aż tak źle nie jest. a autor topiku to skonczony cham...o gustach sie nie rozmawia ale prawdziwy facet potrafi ładniej spławić dziewczyne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna stara
a no i jeszcze jedno...:) niektórzy z was powinni się skonsultowac z lekarzem bo widze tu i ówdzie ze niektórzy mają problem nie z wagą tylko z psychiką bo jak wiadomo od zawsze anoreksja to choroba głowy przede wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia1666
takich chłopakow jak ty polowa dziewczyn traktuje jak podrzedny gatunek. bo do normalnych chłopakow niestety ale sie nie zaliczasz. dziewczyna przy wzroscie 170cm i 70 kg ma lekką nadwage. Daleko z takim mysleniem ale niestety nie zajedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddssdf
Chłopak powiedział jej wprost, że jest nie w jego typie i b. dobrze zrobił, bo inaczej dalej by się łudziła i była namolna, a takie panny są najgorsze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia1666
a jak Ty bys sie poczuła bedąc na miejscu tej dziewczyny? nadal upierałabys sie przy swoim zdaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia1666
a poza tym wydaje mi sie ze autor tego topiku jest zwykłym zakompelksionym chłopcem uzalezniomym od masturbacji i internetu. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apoollooo
do autora - jestes zajebisty kolo do nieznanego sprawcy - ty tez spoko do spasionych wieprzow, ktore mysla ze liczy sie charakter - idzcie do kuchni, wezcie zamrozona golonke, walnijcie sie nia w leb, zjedzcie, czynnosc powtorzyc az do znudzenia ;) tluszcz nie jest atrakcyjny, a to ze spaslak ma powodzenie u facetow swiadczy tylko o tym, ze dawno nie ruchali i biora co sie nawinie - nie ma szans na staly zwiazek z gruba laska, ale na pare miesiecy ruchania przejdzie. nie wiezycie mi? to oswiadczcie sie swojemu misiowi ^^ a najbardziej rozdoopia mnie jak spaslaki gadaja o wieszakach i anorektyczkach, wlasciwie tylko one o nich gadaja bo faceci, takze na tym poscie, mowia o szczuplych zgrabnych laskach, a nie anorektyczkach. no ale to tylko kobiety sa zdolne do tego aby same bedac gowno warte obrazac inne kobiety ,leprze od siebie - tylko po to aby siebie wybielic (bo odchudzic za duzo roboty). tak wiec zryjcie dalej, przeciez to takie pyszne , nie potraficie odmowic se mcdonalda, batonika , paczkow i innego zarcia. zero ruchu tylko gg, komp i tv. powodzenia z miazdzyca i wibratorem bo to was czeka w przyszlosci. co prawda maly % z was tlusciochy znajdzie meza ale bedzie to kompletne zero i desperado bo normalny facet znajdzie normalna laske. aha, tlusciocy sa z reguly leniwe, nic z taka sie nie zrobi, nie pojdzie na rower bo padnie po 5 km, w gory nie pojedzie, na basen nie pojdzie bo woda ucieknie itd. poracha na calej lini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia1666
nie no błagam. To jest własnie typowe myslenie chłopakow. niby wy jestescie tacy idealni? Kobiety były zawsze ładne są i beda. nie mowiąc juz o was. W wieku 35 lat polowa z was łysieje nie mowiąc juz o gromadzeni sie tłuszczu od niezdrowego jedzenia i ciągego picia piwa. Poza tym polowa z was ma przerosnięte ego. Nie mowiac juz o przeroscie prostaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeee gdfj t
ja uwazam ze nic zlego jej nie powiedziales!!! to tak samo jakby podeszla bllondynka a ktos by powiedzial: wole brunetki, dlaczego naskakujecie na chlopkaa? nietore dziewczyny poprostu sa natretne i nie rozumieja slowa NIE!!! jestem kobieta ale bede bronic tutaj mezszczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weeee gdfj t
poza tym kobieta majaca 170 cm powinna wazyc nie wiecej niz 60 kg a nawet troszeczke mniej ale wybaczcie jezli wazy 70 na 170 to jest otyla!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×