Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na wypoczynku w gorach

Jak GRUBEJ dziewczynie powiedziec zeby dala sobie spokoj bo jestem normalny

Polecane posty

Gość panna stara
pięknie :) osiągacie wyższy byt...tak więc kolego gadający o tym ze jesli kobieta ważąca 70 kg ma powodzenie u facetów to tylko z jednego powódu otóz...jestem zaręczona i to nie ja musialam sie facetowi oswiadczac i powiem wiecej...z poprzednim musialam przerobić długą drogę zeby wytłumaczyć mu ze nie spędze z nim zycia bo go nie kocham bo sie uparł i koniec...ze jestem chodzącym ideałem mimo ze nie mam ciała jak z ckmu . Tak więc gadacie jakies zbdury...totalne bzdury a język którym kolego sie wypowiadasz najcelniej okresla twoją mentalność. Cóz...od takichg to ja nawet nie wymagam zeby się oglądali za kobietą która nie chodzi cidziennie na solarium, nie nosi bałej krótkiej spodniczki...ale to co gadasz nei ma zadnego podparcia w praktyce...obejrzyj sie i zobacz jakie małzenstwa chodzą po swiecie. A do kolezanki nizej twierdzącej ze to otyłosc - nie tweidze ze to idealna waga ale trochę przesadzasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maaaaarian-ka
Nie jest otyła lecz ma lekką nadwagę, sprawdźcie jej BMI jeśli brać pod uwagę to, co autor napisał: 170/70. A swoją drogą gdyby był kulturalny - zachowałby się trochę delikatniej. O gustach się nie dyskutuje, może mu się nie podobać, ale mógłby zachować trochę klasy. A co do dziewczyn z nadwagą bądź otyłością - nie oceniajcie zbyt surowo, nigdy nie wiecie czy wy sami za jakiś czas nie będziecie otyli. Czasem wystarczy choroba a nie nadmierne jedzenie by przytyć i nie móc schudnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jam Ci o
Ręce opadają jak się czyta niektóre wypowiedzi.... Do kolesia który zaczął dyskusję. Facet - przy takim braku kultury nie powinieneś mieć problemów ze spławieniem dziewczyny. Chcesz się jej pozbyć? Daj jej się chociaż troszeczkę poznać :o) Na pewno długo za Tobą wzdychać nie będzie, jeśli ma chociaż trochę oleju w głowie. O gustach i kolorach się nie rozmawia, nie będę Cię oceniał, ale Twój gust jest łatwy do odgadnięcia. Ale jeśli chcesz prawdziwą kobietę, polecam takie normalne. Prawdziwy facet nie pies, na kości nie poleci :o) a prawdziwa kobieta musi mieć na czym siedzieć i czym oddychać. Ktoś kiedyś mądrze powiedział - chcesz wiedzieć jakie kobiety naprawdę podobają się facetom? Nie patrz za jakimi się oglądają, tylko zobacz z jakimi są :o) Pozdrawiam i życzę udanych łowów na zdechlaki :o)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhaha 170 i 70 to otyła hehe
walnij sie kretynko w ten chudy ryj, otylosc przy takim wzroscie zaczyna sie gdzies od 90 kg, miedzy 70 a 90 jest nadwaga, a do 70 jest waga w normie, jak umiesz liczyc to licz BMI prostaczko hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w sklepie
miałam taką przygodę w sklepie warzywnym...coś tam potrzebowałam kupić w sklepie było trzech facetów -klientów i sprzedawca też facet wszyscy byli jeszcze dość młodzi ja akurat jestem bardzo atrakcyjną laską a razem ze mną do sklepu weszła kobieta tak na oko dość młoda raczej poniżej trzydziestki ona była bardzo gruba choć naprawdę niebrzydka na oko miała chyba ze sto kilo, taka nabita w sobie, jędrna i miała czym oddychać i co....przy niej dla mnie porażka na całej linii wszyscy panowie zaczęli ją obskakiwać, no wręcz się ślinili do niej, a ona zachowywała pogodny spokój i dystans...jak królowa na tle tej grubej kobiety , ja stałam się niewidzialna dla tych wszystkich facetów...aż szok bo przyzwyczajona byłam do innej reakcji facetów na mój widok i to dało mi do myślenia.... życie pokazało że młoda i piękna oraz szczupła i zgrabna dziewczyna moze być niezauważalna przy znacznie starszej i bardzo grubej atrakcyjnej kobiecie więc wy wszyscy krytykanci kobiet z nadwagą puknijcie się w pusty łeb bo smarkacze z was nie znający życia, wy z popapranymi przekonaniami i idiotycznymi wyobrażeniami mozecie sobie mieć takie przekonania, to wasza sprawa ale zachowajcie je dla siebie w waszych główkach i nie produkujcie się na publicznych forach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×