Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Łezka29

ureaplasma-a problemy z zajściem w ciąże,czy któraś to miała???

Polecane posty

Witam!!!od ponad roku staramy sie o dziecko.Chodziłam do kilku lekarzy ,zrobiłam szereg badań tz;usg,hormony i wszystko ok.Wspomne że mam juz jedno dziecko i nie miałam pojecie ze z drugim bedzie taki problem.Niedawno polecono mi dobrego lekarz we Wrocławiu,a on zlecił mi badania w kierunku 3 bakteri : chlamydii,mycoplazmy i ureaplazmy.ta ostatnia wyszła dodatnia.Czy któraś z was miała podobną historie i udało jej sie zajść szczęśliwie w ciąże po wyleczeniu tej bakterii.PISZCIE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem to
musisz ja wyleczyc przed ciaza i bedzie dobrze. Mi takie badanie zlecil urolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ureaplasma..........
ja miałam ureaplasmę... właśnie jestem po leczeniu i 15 jadę do lekarza z wynikami a potem zaczynam staranka o dzidzię:) Z tego co wyczytałam i co powiedzial mi lekarz to ta bakteria nie ma wpływu na możliwość zajścia w ciążę ale ma wpływ na utrzymanie ciązy i zdrowie dziecka. Dlatego jak powiedziałam mojemu ginowi że chę mieć dziecko od razu skierował mnie na te same badania co ciebie bo te bakterie są bardzo groźn dla płodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEż TROCHE POSZPERAłAM I W NIEKTóRYCH ARTYKUłACH WSPOMNIANO NA WPłYW TEJ BAKTERII NA ZAJSCIE W CIążE.POZATYM POCZEKAM DO PIąTKU A MóJ GINEKOLOG MI WYTłUMACZY CO I JAK>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem to
poki jestes jej nosicielka nie powinnas zachodzic w ciaze, bo jak zajdziesz,to bedzie to szkodliwe dla twego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tego co wiem to
Wyleczysz sie i bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE ZA POCIESZENIE.I MAM TYLKO TAKą NADZIEJE ZE MóJ GIN TRAFIł W DZIESIąTKE Z Tą BAKTERIą I żE TO JEST WłAśCIWY POWóD żE NIE MOGę ZASKOCZYć W TEN CUDOWNY STAN JAKIM JEST CIążA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyt. o objawy
a jakie są objawy przy ureoplasma i mycoplasma???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pajak
ja dowiedziałam się o tym że mam ureaplasme będąc wciąży, leczono mnie antybiotykami, ale nie pomogło. Urodziłam w 31 tyg ciąży, teraz synek ma już 2 lata, ale żaden lekarz nie powiedział ze wczesny porod był przez ta bakterię Teraz postanowiłam znowu sie przebadać i w razie jak coś to leczyć jakimiś silniejszymi antybiotykami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paj
ja dowiedziałam sie o ureaplasma będąc już w ciąży, groziło mi poronienie a potem przedwczesny poród, ale nikt mi nie powiedział ze to przez tą bakterię, urodziłam w 31 tyg (7 miesiaC) CAŁY CZAS W SZPITALU, leczyli mnie antybiotykami ale nic z tego, potem znowu, a teraz musze spr czy sie tego pozbyłam teraz synek ma 2 latka POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przez ta bakterie mialam ciaze pozamaciczna. Bylismy z mezem rowno leczeni azithrox 500 i na szczescie juz jestesmy zdrowi i tez znow staramy sie o dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie do gościa powyżej - starania udały się? Mam podobny problem i dziś zaczynamy leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobryojciecniezly
Moja żona miała problemy z zajściem w ciąże właśnie przez tą bakterię, ale całe szczęście mamy wdrożone leczenie po konsultacji z wenerologiem tu: https://drwenerolog.pl/choroby/ureaplasma/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zalamana magdalenka
Witam. Od jakiegoś czasu staramy się o dzidzie. Ale w badaniach wyszło że mam Polipa na tylnej ścianie macicy ( tam gdzie zagniezdza sie zarodek ) Lekarz stwierdził że to dlatego nie mogę zajść. Polipa usunieto operacyjnie. Potem się okazało że mam ureaplasme i razem z partnerem wyleczylismy ja. Okazało się jeszcze że mam niedoczynność tarczycy lekarz przepisał mi Letrox 50 pół tabletki dziennie. Czy to oznacza że ja już nigdy nie będę miała dzidzi?? Jeszcze dodam że mam już prawie 35lat. Jestem już załamana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Piszę w starym wątku ale w nadziei że komuś pomogę. Po 6 (!) nieudanych kuracjach antybiotykowych, po roku leczenia, wreszcie 16 dniowa kuracja tetracyklina dała rezultaty. I pozbyłam się dziadostwa!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×