Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podszywam się czasem

Też tak macie?

Polecane posty

no cóż, Ty przynajmniej gadasz, ja najczęściej ograniczam się do milczenia i słuchania, co też nie jest pomocne w kontaktach, ale myśle, że nad Tobą i nade mną da się jakoś popracować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywam się czasem
Gadać a gadać. Wiadomo, że z czasem przechodzi, ale własnie - nie każdy facet ma po takich akcjach ochoty na kontynuację znajomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak. jeden pomyśli że jestes pozytywnie zakręcona :classic_cool: a drugi, że głupia lala z Ciebie:o różnie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak trafisz na tego jedynego to bedzie miał w dupie to jak gadasz. Ja ostatnio miałem pasjonujaca rozmowe o potworze wodnym z jeziorka w parku którego moja druga połwka sie bała (po prostu widziała nurkujaca kaczke i zaczeła sobie dorabiac historie) wiec głupie tematy sie zdarzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze też czasem rzucić jakiś żartobliwy koment typu "ale dzisiaj plotę" lub "co ja już plotę, jak rany" itp Tak, żeby żartować z samej siebie zanim się człowiek oswoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, pamiętam kilka przypadków początkowego etapu znajomości z mężczyznami moich koleżanek i kuzynki - wszystkie takie rozemocjonowane na początku, wiadomo.. sporo opowiadały, i naprawdę w kilku przypadkach miały podobne do Ciebie odczucia, czyli ze gdzie im tam do tych facetów, ze na pewno nic z tego nie będzie, że się wygłupily itd wszystkie wyszły za tychże facetów za mąż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywam się czasem
Pola, już chyba po ptokach.:( A Twoją poradę stosuję często gęsto. CHyba tylko praktyka i oswojenie się z tego typu sytuacjami moga pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, może jeszcze nie po ptokach.. te moje koleżanki i kuzynka też tak twierdziły, po prostu jak nam zależy na dobrym wrażeniu to jesteśmy strasznie krytyczne wobec siebie, to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym jak już nie wiadomo co mówić to nawet można komentować, że ładny kolor ściany ;-) wiesz, żeby jakieś neutralne tematy mieć w pogotowiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakomuzykant20
" wkurzona bardzo zona (w_b_z@gazeta.pl) jak mi sie ktos podoba to sie straaasznie czerwienie" urocze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywam się czasem
Poluolu, jak ja lubię, kiedy masz rację. :D:D:D👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz! czyli nie trzeba było martwić się na zapas i dalej też masz myśleć pozytywnie! :D ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×