Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

a co trenujesz Kwiatuchu????? zdobywanie?? podrywanie??? czy jeszcze coś innego hahahahahahahaaaaaaaaa..... podszkolim cie jak chcesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julencja86
Czy Ktos moglby mi przeslac na adres>>>>> julka86d@vp.pl ksiazke Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? ...bylabym bardzo wdzieczna bo chcialabym poznac terasc ksiazki o ktorej tak tu glosno :)) z gory dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj...... ktos nas tu próbuje na ziemie ściągnąć, a nam tak dobrze w chmurach......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze kochani moi.... ja leca do doma.... obiad gotować.. bo dziatwa głodem mnie przymrze hahahhahahahaahahaaaaaaaaa do wieczora...papapapapapaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julencja86
Dziekuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julencja86
Moje Drogie:)jakbyscie mialy chwilke czasu to mozecie mi przeslac inne fajne ksiazki o podobnej tematyce:)bede happy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 😘 Ach irrenka może i damy rade :P ale Was juz nie ma jak ja przychodze :P teraz jeszcze prawko mam i codziennie jazdy mam hehe:P:D:D:D Kwiatek- ty zachwoujesz sie tak jak chłopcy młodsi ode mnie hahaha a skoro jestem dzieckiem to sobie wyobraź swoje zachowanie hahahaha:D:D:D Kaha wysłalam Ci zaproszenie na nk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julencja86
nie ja to ich kompletnie nie rozumiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha to tak jak ja, chociaż chłopaki z kafe próbują mi wytłumaczyć że są najprostszymi istotami na świecie..... a masz już kogoś?? męża, chłopaka...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julencja86
hehe:) i sa jakies postepy?...tak mam Chłopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńkowa
dobry wieczór babeczki kochane mam prośbę czy któraś z was czytała książkę którą napisali scenarzyści"sexu w wielkim mieście"gdzieś wyczytałam,że takowa jest i to bardzo fajna o tej tematyce co temat główny.Jeśli któraś wie o czyn mówię bardzo proszę o tytuł i ewentualnie autora pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek wszystkim z rana.... ja juz kawuche popijam i zaglądam tu,a tu ....... echooooooooooo........ nie spac,pracować trza hahahahahahaahaaaaaaaa miłego dzioneczka :)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy wy tez macie taką piekna bielizne na zdjęciach po boku strony????? mmhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh cudna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kliver :) ja zieloną herbate piję... ...i mam ładniejsza bielizne niż te obok na zdjęciu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim ,jaćka jaka u mnie jest pogoda,bajka słonce śweci,cieplutko,odlotowo,a mąz do mnie dzwonił jest blisko Słupska to mowi ze u nich zimno,brrrrr :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) kliver vel Madasia -> moja ma ładniejszą,której żadna nie przebije:D Witałem Cię wczoraj wieczorem aleś dziatki chyba usypiała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej.... byłam troszkę zajęta, ale juz jestem... xyzed 🌻 tak wczoraj jak na złość miałam zamieszanie w domciu hahahahahaaaaaa,ale widziałam dzisiaj że zaglądałes do mnie ;) witam dziewczynki i buziaki słodziutkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D mam nadzieję,że miłe zamieszanie,a nie wkoorwiające:D:D:D Może i dzisiaj zajrzę???? Ino,że na świntuszenie może mnie zaś wziąć:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed 🌻 hahahahahahahahahaaaaaaaaa miłe,dziatwa moja zabawy sobie ubzdurała,a że ja w tygodniu mało czasu dla nich mam to i zgode wyraziłam na tą rozrubę hahahahahahaaaaaaaa a co do twoich zapędów erotycznych...... mhhhhhhhhhh..... próbuj waść,bróbuj.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×