Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

znowu sie zaczyna ,nie nadążam powoli wczoraj to spedziłam na poczcie caly moj wolny czas zamiast z wami pisac,ale bylo duzo czytania. Czemu wy tak źle go traktujecie ,przeciez to nie żadne ptaszysko tylko Kogucik ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmmmhhhhhhhhhhhhh..... pozwól że jak sprawdze stan tego ptaka to informacje tą potwierdze ... lub nie.... heheheheheheeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaha ale go tu nikt źle nie traktuje.... przeciez on na wyzyny wznoszony przez nas jest,my tylko dowiadujemy sie o jego zdolnościach :P hahahahahahahhaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uciekam,wieczorem zajrzę,jak znowu mnie moje dżdżownice nie oblezą hahahhahahhahahahhahahaaaaaaa postaram sie byc... papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa kliver :D 🖐️ kaha :) kogucik - ukuł 2 razy i ucik ;) ja też zmykam na razie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra29
Czytałam książke nie raz bardzo mi się podoba i rzeczywiście nawet się sprawdzało to i owo z niej jak postępować z mężczyznami, ( byłam zołzą) ale teraz mam tak - narozrabialam, zakochałam się, znowu narozrabiałam i jeśli teraz nie będę dla niego zołzą to go stracę. O ile nie jest jeszcze za póżno pomóżcie bo z każdą chwilą się pognębiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich 👄 zapraszam na kawusie z rana i gogaduchy miłe,bo jak nie przyjdziecie to znowu bedziem o seksie ino z xyzedem godać hahahahahahahhahahahhahahahahaaaaaaaaaaaa :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia ja poproszę :D ale taką z mleczkiem :P Sandra może opisz sytuacje dokładniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra ja juz siadłam i sie nie ruszam.... z rana pobiegałam teraz można odsapnąć..... coś nie widze chętnych na kawcię.... a gdzie te nasze lovelasy?????? hahahahahahahahahaaaaaaaaaa i wogóle gdzie sa zołzy????????? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D No to na rozszerzenie żył w prąciu :D:D:D proszę o kawę z prądem i jakoweś ciacho :D:D:D:D:D:D:D Madasia zaś Cię wieczorem dziatki dopadły ???? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia śpią może, bo... mnie też się ciężko wstawało dzisiaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę xyzed :) kawka z mleczkiem i rogalik francuski :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj xyzzed 👄 skąd miałam wiedziec ze pijesz tak jak ja bez mleczka... a słodzisz,bo ja nie... na przyszłość bedę wiedziała.... a z tym lubieniem... jakbym nie lubiła,to by mnie nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra:D mam do Cia słabość więc czarną,mocną i bez cukru, i wchodzim na .....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet podchodzi do kolegi i pyta: - Zgadzasz się na udział w seksie zbiorowym? - A kto w nim bierze udział? - Ja, ty i twoja żona. - Nie, nie zgadzam się. - No to cię skreślam z listy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaaaaa na siebie.... z kawą mocną czrna i bez cukru i rogalikiem francuskim na twarzy hahahahahahaahahaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaaaaaaaaa i wchodzim na siebie.... :P :P :P :P z mała czarną,mocna w dłoni i rogalikiem francuskim na twarzy hahahahahahahhahahahahhhaahaahhahahaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my xyzed kogo skreslamy z tej listy sexu zbiorowego??? hahahahahahahhahahaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madasia wszystkich poza nami :D:D:D:D Małżeństwo, nowy dom... piękna łazienka z wieloma lustrami. > On poszedł zaprosić na parapetówkę, a ona naga zaczęła tańczyć w > łazience patrząc na swoje piękne ciało. Zrobiła szpagat i się przyssała! > Mąż wraca, patrzy, łapie pod pachy, próbuje podnieść.... nic! > Dzwoni po majstra. Ten przyjechał, patrzy i mówi: > - Panie, trzeba kuć! > - Co Pan, k***a? Gres z Włoch za 4 tys. euro! > - Jest inna metoda, ale może się nie spodobać... > - Panie, wszystko ale nie gres... > Master ślini palce, łapie ją za sutki i zaczyna delikatnie kręcić... > - Co Pan, k***a odp***lasz? - pyta mąż > - Panie...podnieci się, puści soki, przesuniemy do kuchni i oderwie się > z gumoleum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D poprosze jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahaahhahahahahhahaahhaahaaaahahahhahahahhaahahhaahahhaahahahahaahahahahahahahahahahahahaahahaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaa kuźwa nie mogę hahahahahahaahahaahaahaaaaaaaaaaaaa aż sie popłakałam ze smiechu... ircia a ty chetna do nas??? to dawaj :) :) :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to proszę:D : Kilku chirurgów spotkało się na przerwie obiadowej. Rozmawiają o tym, kogo najbardziej lubią operować. -Ja to bardzo lubię operować księgowych. Wszystko w środku jest ponumerowane. - Jeszcze łatwiejsi w obsłudze są bibliotekarze. Wszystko mają ułożone w porządku alfabetycznym - twierdzi drugi chirurg. - Ja to lubię informatyków. Wszystkie narządy oznaczone są odpowiednimi kolorami. A ja uważam, że najłatwiejsi do zoperowania są prawnicy. Nie mają serca, nie mają kręgosłupa, nie mają jaj, a głowę i tyłek można bez problemów zamienić miejscami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×