Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

To znajdź mnie na nk,a będziesz miała wszystko w jednym :D:D:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okiej:P ale miałabyś problem rozwiązany bo swego niedawnego czasu okrzyknięto mnie najprzystojniejszym Mikołajem z najfajniejszą choinką ;) odwalającym najlepsze szopki:):D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wątpisz?!?!?!?!?!?! Kurcze ależ wzbudzam zaufanie :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe uderz w stół a nożyce sie odezwą hahahahahahahaahaaaaaa przeciez wiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irrenko do projektu wklej linka z naszym tematem na forum tu jest niezła szopka....i mikołaj sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny dopiero do domu wróciłam.. Ech jestem padnieta.. do 14 w pracy tzn na praktykach, potem jazdy i wykład no masakra w ogóle już nic mi sie nie chce Padam normalnie. To do jutra zołzole ;] Jutro Was tu nadgonie te 4 strony :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim.....👄 fatalnie sie dzisiaj czuje,głowa mnie boli,gardzioło drapie, z noska pokapuje - co sie dzieje????? xyzed 😠 nie wygrzewasz mnie i takie sa efekty.... zamiast ciepełkiem pałać tutaj, to znikasz na cały dzień :( a ja zmarzłam,przeziębiłam sie - kurna ilez można wkońcu stac na tym deszczu???? :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj madasia :) mnie juz przechodzi przeziębienie, tylko kaszel został :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ircia 🌻 a moze to od ciebie przejęłam???? ty sie pozbywasz tego choróbska a ono sobie do mnie przylajzło :P :P :P :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki:-D ja to dzis padama....głowa mi peka:-O wczoraj bylam na imprezce.......parzetanczylam cala noc z kumple kuzynki:-D humorek mialam hehe zrelaksowalam sie ze ho ho:-) Było romantic jak w komedii romantycznej:)nawet nam fote zrobili w pubue-wrzuce potem na nk:-P Wreszcie czuje,ze zyje...i mam nadz.ze w koncu zapomnie o tym lovelasie:-p moze Adas mi pomoze:-D szlam spac przed 4:-o ledwo zyje:-o ale co tam:-D Buziaki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sexy..... :) :) :) :) :) :) tak trzymaj po to jest młodość,ile ja bym dała żeby takiego spontana znów zaliczyc i przetańczyc cała noc z nieznajomym mmmmmhhhhhhhhhh... powodzonka kochanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madasia na pewno nie zaraziłam Cie!! :P ja zakrywałam buzie jak kichałam ;) ;) ;) sexy zazdroszcze i przychylam sie do słów madasi na ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ircia przyznaj się :P napewno gdzieś tam znienacka ci sie wyrwało chociaż raz hahahahahahhahahaahaaaaaaa sexy..... a ty nie dziękuj,tylko korzystaj z zycia,nie popełniaj naszych błedów tylko sie baw :) tyle twojego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOŁZY :D:D:D:D:D:D:D:D Madasia u nas się godo jak dbosz tak mosz :P:D:D:D:D:D:D:D trza było przedzwonić to byk Cie z tego deszczu zabroł albo wieczorem wygrzoł:P ale Ciebie i wieczorem nie było:P Co znowu dziatki;) to jakosik te dziatki słabo grzeją:D:D:D:D:D A moja na mnie godo żech piecyk :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed oj ty tak mówisz,ja wieczorami ostatnio na pyszczek padam ale weekend idzie piwko sobie kupie i mozemy siedzieć i dzisiaj i jutro ;) a taki grzejniczek by mi sie przydał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra ,nie byda :P Madasia 👄 też zaopatrzę się w browca i jeśli tylko mi się to uda :D to zasiądę wieczorem (późnym) do kompa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×