Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Hope*

Dlaczego Mężczyźni Kochają Zołzy? Dziewczyny Czas Na Zmiany !!

Polecane posty

ircia sprobuje ci zrobic jakąś instrukcje. a ten płyn do pędzelka masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie wymysle, nie wiem , moze tego fiuta chociaz na slub dam rade wyciagnac :( albo pojde do kolezanki, przeprosze, powiem ze ten zastrzyki bierze a sama isc nie chce, zaniose prezent i wroce do domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde czwórka WEŹ KTÓREGOS FACETA ZA ŁACHY I IDŹ NA TO WESELE, BO SOBIE KUPIŁAS KREACJE NIE PO TO, ZEBY W SZAFIE WISIAŁA!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie czwórka co ty suknie kolekcjonujesz?!! Marsz na Weselicho!!! Już otworzyłam tą poczte ;) Przynajmniej wiem teraz która jak wygląda hahahaha :D Miła miałaś dać znać, że tak blisko byłaś i nawet sie nie spotkałyśmy :P No chyba, że z jakimś przystojnym menem wyruszylaś w ta podróż po pomorzu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej laseczki macie skype'a?? moze zrobimy konferencje na skypie ?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowie wam ze sama nie pojde. Wytłumaczę koleżance..pójdę tylko na ślub :( Chyba wyglądam tragicznie, mama pytała co się stało. Nie mam się czym pochwalić. A ten kutas nawet nie odpisał na moją wiadomość. Zero godności, zero!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czwórka nie chce kutasa usprawiedliwiać, ale jeżeli jest faktycznie chory to moze spi i odpisze jak sie obudzi :O nie wiem... :O Czwórka pokombinuj jakoś...nie odpuszczaj tak łatwo noooo ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czworka facetom trzeba obcinac fiuty:P hel-cia tak bylam z facetem:P ale moze innym razem nastepnym sie spotkamy, podoba mi sie tma;P laski opowiem wam jaki ja numer na stacji odwalilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze czekamy w gdansku na moj powrotny pociag do domciu, siedzimy sobie na peronie gadamy :P........ i nagle wpadlam na pomysl ze te pudelko z butami to trzeba wlozyc w taką torebke materialową, a ona lezy w torbie duzej na samym dole, wiec ja chyc....... za ta torbe wielka i szukammm... szukam szukam..... zagadna jestem na maksa.... szukam..... gadam przy okazji.... nie patrze.... nagle krzycze......... do sowjego faceta......... mam.... mam...............!!!!!!!! a moj krzyczy schowaj to................ toz to majtki :P hahahahhahaha laski ludzie na pronie rykneli smiechem, smiali sie do ropuchcu, a mnie wstyd jak diabli wziol, buraka puscilam... moj facet to malo co nie zsikal sie ze smiechu:) :P :P no kurcze te majtki w dotyku byly jak ta torebka to sie tak niechcacy noooo:P wyciagnelo... ale wstyd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miła opowiedz dziewczynom :) czwórka pokombinuj najpierw a potem idź po fajki, jesli nic nie wyjdzie.... jesuuuuu jakie fajki??????????? jak ja nienawidze smrodu fajek bleeeeeeeee a tfu tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwicy się nabawie przez tych naszych siatkarzy.. :P ale... zwycięstwo jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wesela... to wcale facet nie jest potrzebny :) Ja byłam raz na weselu sama i bardzo dobrze się bawiłam :) na pewno tam będą jacyś panowie z którymi będzie można pobawić, może trafi się też jakiś samotny.. :D a nawet jeśli nie to w kółeczku się i tak wszyscy bawią więc bez problemu można się włoczyć do zabawy a jeśli się nie będzie podobać zawsze można wcześniej wyjść, nie trzeba siedzieć do białego rana :P a zjeść też można coś dobrego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Meetis witaj w klubie:) siatkarze wygrali mecz 3:2 brawo Polacy! ale nerwów się najadłam.. jutro o 16 tez jest z Słowacja:P:P ale się nagadałam:P:P Czwórka ty palisz? wyrzuc to świństwo! a fe! ja mysle ze ten twój fiut - chłop to jakis niepowazny koleś, powiedział ze idzie na weseli cho z tobą a tu cyrk z choróbskiem i ze nie może buhaha ja bym z miejsca żądała wytłumaczeń...poczekaj parę dni może faktycznie gorączka albo bóg wie co a jak umiera to kup mu trumnę i uciekaj:P:P:P albo najwyżej pożyczę ci z któryś moich kumpli- menów:P:P zreszta ja bywam sama na weselu i nie wstydzę się tego,ale ile na mnie leci adoratorów ulalala! niedziela dobry przypadek:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czworka weź przestań !! jak nie znajdziesz nikogo to idź sama !! moja kolezanka w zeszlym roku jak brala slub zaprosila swoja kolezanka ona tez nie miala z kim isc , rozstala sie z facetem jakos pare tygodni przed slubem , ale poszla i co ??!! oznala brata panny mlodej i teraz sie zareczyli @!!!! :P Głupia babo po co masz sukienke , po co fryzjer?? masz isc na wesele !!!!!!!!!! ja mam skype :P mozna kiedys zrobic konferencje:P Niedziela hahahaha ladnie majciochy pokazujesz ludziom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czasami jak sie pojdzie samemu mozna sie o wiele lepiej bawic niz idac z kims!! bo takto moglabys sie wstydu najesc za tego pazia!! a temu co Cie wystawil napisalabym pare slow... bo do sobotry kupa czasu a nawet nei wpsomnial ze jak bedzie lpeiej sie czul to pojdzie z Toba.. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi cicho. Ocknie się może kiedys, jak nie to niech spada. Motyw z trumną jest dobry ;) zadzwonię do niego w piątek lub w sobotę z zastrzezonego numeru i powiem pare słow. Nie wiem dziewczyny....nie moge isc sama,nie potrafie! Sukienki przydadza sie na nastepny rok. Tak niedziela, trzeba im fiuty obcinac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórka przestan !! tyle sie szykowalas !! co Ty myslisz ze bedziesz jedyna singielka na weselu ?? no kobietooo nie zachowuj sie jak stara babcia!! :) weź nawet kolezanke jakas i bedziesz tak krolowa parkietu a faceci sami beda sie krecic !! i przejrzyj sobie znajomych na gg czy nk moze ktos przyjdzie Ci na mysl z kim moglabys isc jednak... ni poddawaj sie tak latwo przez jednego fiuta... ;) to nie po zolzowemu... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope ja juz dzisiaj obdzwoniłam wszystkich kumpli. A inni znowu za daleko. Nie po zołzowatemu ale pasuje. Rzucilabym jakas klątwe na niego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
czworeczka, rzuc na niego klatwe - niech naprawde sie rozchoruje w sobote, hehe :D Ja znam tylko jedna: "sol ci w oczy a kamien w zeby". Ale nie recze ze dziala, nigdy nie stosowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki pomarańczko :) Rzucę siekierką w stronę jego miasta i mocą umysłu doniosę ją tam i wbiję między oczy albo nogi. Nie chcę już go na oczy widzieć, jakaś kobieta go kiedyś ukarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
Kurcze, meza bym ci pozyczyla, on lubi jesc na weselach, hehe ;) Ale z Anglii to kawal drogi. Poza tym mozna z nim tanczyc, jesli tanczysz do jego wlasnego rytmu zamiast do rytmu muzyki. Za to mozesz ubrac do niego obcasy... Hmmm... Mam kuzyna wolnego, chlop jak dab, ale po przejsciach... Moze zagrasz vabank i zaprosisz obcego chlopa? Podam ci jego numer. Poludnie Polski, moze byc...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahh no rozwaliłaś mnie ;) Fajna jestes ale kuzyn bylby co najmniej przerazony gdyby mial isc na wesele z obcą dziewczyną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
Taaa... No, mozliwe... ;) Jemu by sie to bardzo przydalo, takie przerazenie. Rzucila go wlasnie dziewczyna, z ktora byl 7 lat i nie raczyl sie nawet zdeklarowac. Pierwsza w zyciu go rzucila i to boli. A ze on jest przyzwyczajony, ze to on rzuca wiec boli podwojnie :( On jest fajny tylko taki rozbestwiony zolz. Ale jako czlowiek to super. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczowa alternatywa
Jakby sie przerazil to by sie musial postarac, nie? Dobre wrazenie i te sprawy. A nie, ze laski mdleja na jego widok... Dobra, juz cie nie mecze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie męczysz mnie dziekuję za chęc pomocy 🌼 straciłam wiarę w facetów A kuzyn...poradzi sobie, moze troche za długo był z tą dziewczyną...a może lepiej że się rozspało..? A z jakich okolic, z południa on jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×