Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Maniek81

KWIATY NA ZARECZYNY - Jakie i za ile?

Polecane posty

Gość Maniek81

Mam zamiar kupic swojej dziewczynie na zareczyny jakies kwiatki - bukiecik. Na pewno beda to roze ale nie wiem czy to maja byc kwiatki w koszyczku czy bukiecik i ile na to przeznaczyc kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w kwiaciarni ci pani coś
doradzi. zależy ile możesz wydać. to ma być bukiet zadne koszyczki itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej poradzic pani z kwiaciarni no i zaden koszyk... bukiet, piszesz, ze roze, moze dwukolorowe? Ja dostalam czerwono zolte, ale kombinacji jest wiele ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chopie najwazniejszy
to pierscionek ... kwiaty ujda w tlumie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostalam wielki bukiet czerwonych roz a w kazdej z roz wlozony byl falszywy diament na szpileczce. Bardzo to ladnie wygladalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebluch
ja dalem 11 czerwonych roz i pierscionek z diamencikiem. Za wszystko dalem 2200 ,-. Nie wiem czy to duzo czy malo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprwadz czy twoja wybranka lubi róze !!! nie każda kobieta lubi choc pozornie wypada na ten dzien dac róze ale mogą to byc inne kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejzi69
a po co t w ogole jakis wiechec dawac co zwiednie?kup lepiej cos innego.ja tam wole frezje od rozy oklepanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Będzie ślub
a ja nie dostałam kwiatów..... za to pierścionek w bardzo miłym magicznym miejscu, bardzo pięknym ;) ...i oczywiście był dla mnie dużą niepsodzianką ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kitka24

A ja miałam takie normalne zaręczyny właśnie, takie jak mi się podobają róże czerwone i pierścionek bo uważam że na zaręczyny to najlepsze są czerwone róże bo one najbardziej pasują ale to już każdy robi jak Uwaza ale ja byłam bardzo zadowolona bo miałam zareczyny jakie o jakich marzyłam a zreszta ważny jest Gest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×