Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Proszę Odpiszcie Mi

Czy dziewczyna która MA 20 LAT I NIE MA....

Polecane posty

Gość Proszę Odpiszcie Mi

Faceta.... to znaczy ,ze jest jakas chora ,albo po prostu dziwna?? Będzie starą panną? Znajdzie kiedys wkoncu kogos wspaniałego? Jest wielu facetów,którzy o mnie zabiegają,ale ja wszystkich odtrącam. Nie wiem moze mam za duze wymagania..(tak twierdzą moi bliscy) Kurcze ja nie chce byc juz sama:( Co ze mną nie tak?:( Normalna,fajna,ładna dziewczyna echhh.... Prawie wszystkie kumpele juz mężatki...szczesliwe itd. Albo w dlugich związkach,tylko ja musialam sie trafic taka czarna owca ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spokojnie jeszcze znajdziesz
fajnego faceta:):) gorzej jakbys miala ze trzydziestke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze faktyczni9e masz za duże4 wymagania daj komus szanse poznania i ty kogos poznaj a nie odtrącasz na strcie nie szukasz meża tylko facet z kim masz sie spotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakomuzykant20
20 lat to dopiero początek... pobaw się... bo za parę lat będzie Cię ciągneło do zdrady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proszę Odpiszcie Mi
wyszłam z kapieli- nie śnisz,poważnie! Ja zawsze wszedzie jak piate koło u wozu kurcze... Niby sie ciesze,bo nie mam problemów,nie musze sie klocic o głupoty itd... Ale czasami ta samotnosc mnie dobija.Szczegolnie nocami....tak mysle ajjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyy ja mam znajomych w różnym wieku, przeważnie 22-25 zdecydowana większość niezamężna. W wieku 20 lat to się dopiero zaczyna wchodzić w poważne związki, a nie żeni :o Takie moje zdanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie. Ja mam dwadzieścia kilka lat. 3 lata byłam sama. po 3 latach wojaży,wyjazdów,imprez itd.wiedziałam czego chcę i czego szukam w facetach. pół roku temu poznałam fajnego faceta, postanowiliśmy razem zamieszkać i co?... i wolę być sama :) nie boję się że za niedługo będę mieć 30stke na karku i będę nadal singlem bo życie w związku który cię nie satysfakcjonuje jest bez sensu. i dla pocieszania 90% moich koleżanek już są mężatkami,niektóre po rozwodzie,inne dzieciate. a ja jak na razie cieszę się że nadal jestem sobą :) pozdrawiam i głowa do góry. ps.i trzeba być wybrednym,by znaleźć tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie. Ja mam dwadzieścia kilka lat. 3 lata byłam sama. po 3 latach wojaży,wyjazdów,imprez itd.wiedziałam czego chcę i czego szukam w facetach. pół roku temu poznałam fajnego faceta, postanowiliśmy razem zamieszkać i co?... i wolę być sama :) nie boję się że za niedługo będę mieć 30stke na karku i będę nadal singlem bo życie w związku który cię nie satysfakcjonuje jest bez sensu. i dla pocieszania 90% moich koleżanek już są mężatkami,niektóre po rozwodzie,inne dzieciate. a ja jak na razie cieszę się że nadal jestem sobą :) pozdrawiam i głowa do góry. ps.i trzeba być wybrednym,by znaleźć tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×