Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

truskawka0987

Jak zlamac haslo????????????

Polecane posty

Gość nie dasz rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban wielki powrót
Żal mi ciebie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elektra_PL
hasło na bios'a ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
moze nie powinnam mówić ale mam nadzieję że nie wykorzystasz tego do niecnych czynów. przy starcie przytrzymujesz klawisz F8 i pojawi się okno wybierasz uruchom w trybie awaryjnym z obsługą sieci(wtedy działa internet) i se wchodzisz na kompa potem w panel sterowania i możesz założyć swoje hasło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhuyhu
wyjmij baterie z plyty glownej, w instrukcji obslugi jest napisane gdzie to jest i jak przestawic zworki zeby zresetowac bios, mozesz sciagnac program jesli jestes na tym komputerze i ktos ci wpisal haslo i pare innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotruś Ban wielki powrót
Kur niezły haker z ciebie jełopie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyhyhuyhu
ups to bylo haslo do biosu a ty masz najwyrazniej w windowsie zrob jak pisze wyzej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kur
haha dziękuje :O za komplement tylko jakby to niedziałało to bym pewnie teraz na kompie nie siedziała myślisz ze ja pamiętałam hasło które se na kompa założyłam, oczywiście mi się pojeb... i tylko tryb awaryjny mnie uratował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem Truskawka. Mogę wejść do każdego komputera, bez najmniejszego problemu i zwłoki i zmienić hasło administratora. Niestety nie podam Ci tego na forum, ponieważ jest to niezgodne z regulaminem Kafeterii. Właśnie zostałem totalnie olany przez moderatorki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×