Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Firmowy Jack

Piję drina....siódmego... i chyba mam ochotę pogadać...

Polecane posty

No dobra. Bede grzeczna . Ide spac . Sk....syn palant ! Nigdy tyle nie wypilam. I nie mam z kim pogadac. Jutro kac.I pewnie bol . Rozpacz. Przez takiego gnojka . Po 5-ciu latach . Urlop na zadanie ? Nie wytrzezwieje do rana . Milych snow, ja spadam . Pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Freda kochana trzymaj sie🌻 na bank bedziesz kiedys jeszcze szczesliwasa i bedziesz sie cieszyla ze tak szybko poznalas se na tym palancie!!!!!! spij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Setunia . Dobra duszyczko. Potrzeba mi teraz dobrych ludzi. Jutro sie zamelduje. Lzej jak czlowiek nie jest sam . Jeszcze raz dzieki. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irmowy podales mi zly numer!!!!!!! Chbya ze masz aleksandra na ime i asz 21 lat\\\\ jak cos to podaj m raz jeszcze na mejla albo tu ja ide nasero spac bo wstaje przed 6ta:( 🖐️😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie śpię... :P Kurde, jestem ciekawa - jak to się skończyło?????? *** Czy Setunia skontaktowała się z Firmowym? Czy Cichodayka się pojawi jeszcze? Czy Freda wzięła urlop na żądanie? *** No i najbardziej chciałabym wiedzieć - Czy ktoś rzygał po wczorajszym piciu? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, skntaktowalam sie z Firmowym i przez to sie ciut dzis nie wyspalam;) nie, nie rzygalam, nie mialam powodow do rzygania:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×