Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _ashley

kolejny błąd w moim życiu.....

Polecane posty

Gość _ashley

na imprezie chłopak mojej kuzynki zaczął mnie podrywać.... chciał mnie pocałowac....kilka razy dotknął moich piersi, poprosił o nr.telefonu- owszem dałam mu go ale nic poza tym.Póżniej jednak pozwoliłam na to by połozył rękę na moim udzie...trwało to kilka minut.....mam kaca ,moralnego:((( chyba nie powinno to się zdarzyć, mogłam odepchnąć jego dłon a ja wręcz przeciwnie..połozyłam swoją dłoń na jego....strasznie się z tym czuję....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona177
nie rozumiem Cię, czemu? masz chłopaka ?.. jak nie, to sie nie spinaj nic sie nie stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
a czy bylas pod wplywem alkoholu? i czy on byl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona177
Sorki, nie doczytalam poczatku wybacz;/ Chłopak kuzynki rozumiem, ale obaj byliscie wstawieni, postaraj sie zapomniec, albo powiedz o tym kuzynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koles wyczuł
dziwkę:( pewnie lubisz byc dotykana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrozumiala
oj nie mila sytuacja.lepiej unikaj z nim kontaktu na przyszlosc i zapomnij o sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lepiej bedzie
jak sie wyprowadzisz gdzies daleko z miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ashley
ja nie byłam pod wpływem alkoholu...on troszkę.....nie wiem juz co o tym myśleć ....co on o mnie myśli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ashley
dodam żeby nie było głupich komentów...nie należę do łatwych dziewczyn, nie w głowie mi jakieś jednorazowe romanse czy inne zachowania tego typu.....nie wiem juz ostatnio dzieje sie coś złego w moim zyciu...coś wymyka mi się spod kontroli....musze sie ogarnąć tylko czy potrafię? :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flirty thirty
zapomnij o tym i przy nastepnych spotkaniach towarzyskich na ktorych on takze bedzie zachowuj sie chlodno w stosunku do niego. Nie probuj z nim na ten temat rozmawiac albo sie tlumaczyc. Jezeli on bedzie chcial rozmowy lub wyjasnien, daj mu do zrozumienia, ze nie uwazasz zeby taka rozmowa byla potrzebna. on : 'chce porozmawiac" ty: 'o czym' on: 'o tym co sie stalo' ty: 'przeciesz nic sie nie stalo, o czym ty mowisz' ? Jezeli bedzie probowal cie zaszantazowac to biegnij do spowiedzi do kuzynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×