Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryszard pejaa

Kiedy jest apogeum olewki na życie ?

Polecane posty

Gość ryszard pejaa

od 2 tygodni się nie gole bo mi się nie chce i nie ma dla kogo, od dwóch tygodni wychodze tylko z psem i na zakupy, cały dzień potrafie siedzieć i grać w gry, znajomych olałem i nawet nie chce mi się z nimi spotykać......ktoś maił podobnie czy tylko ja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie jest moj laptop
kiedys tez tak mialem, ale znajomi sami przychodzili :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszard pejaa
nie psa kocham i tylko on mi został :) siedzi cały dzień ze mna w pokoju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam studenckie wakacje
siedzę od rana nieumyta, nieuczesana, nawet listonosz się dzisiaj ze mnie śmiał:O Nie widziałam się ze znajomymi moimi kilka miesięcy, z niektórymi nawet kilka lat, nie chce mi się nigdzie chodzić nawet po zakupy. Do psa nie wychodzę, nawet nie chce mi się wyjść przed dom:O Ba! Nawet z pokoju mi się nie chce wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakowska ...
nieumyta ?...ja tez bym z pokoju nie wychodzila na Twoim miejscu ...moze Ci sie nie chciec..ale predzej czy pozniej sie nie doszorujesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryszard pejaa
pies ma jedzenie i jest wyprowadzany sadystą nie jestem.... ja mam studenckie wakacje fajnie, że nie jestem sam :) Gdy człowiek nikogo nie ma ( sympatii) to nie widzi sensu tego całego łancuszka czynności.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...wspaniale , ze dbasz o psiaka...ale jesli nie zadbasz i o siebie to sympatii raczej nie znajdziesz...:O....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iliwiata
pewnego dnia stwierdzisz, że masz dość i weźmiesz się do działania. to naturalne i normalne.ach, czasy studenckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam studenckie wakacje
bez przesady, i tak muszę dzisiaj wyjść na uczelnię:O:O:O Więc musze się umyć. Zresztą cokolwiek się dzieje, i tak zawsze myję się wieczorem:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×