Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martunia2002

Chory piesek!!pomocy

Polecane posty

Gość musztarda
Mój też ma takie epizody, od małego, to owczarek niemiecki, słabe mają przewody pokarmowe. Nie panikuję po jednym dniu biegunki. Obserwuj, sprawdź jakie ma błony śluzowe, żeby się nie odwodnił. I podaj mu węgiel albo smectę, to mu nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im więcej tu piszesz
Każdy właściciel powinien mieć własny kaganiec dla psa - przede wszystkim wtedy, gdy wie, że jego pies gryzie. Twój pies gryzie lekarza i czesto choruje więc musi często odwiedzać weterynarza - DLACZEGO do tej pory nie ma kagańca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do im wiecej tu piszesz - wybacz ale glupia nie jestem nie znasz mnie wiec jak sie mozesz wypowiadac? i prosze bez zlosliwych komentarzy ja na prawde chciałam popisac z ludzmi ktorzy cos doradza a nie zjada mnie po calej lini ale widocznie na tym forum niektóre panie tylko na to czekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Im więcej tu piszesz
Z tego co piszesz to już znam cię dostatecznie :-O aby wiedzieć z kim mam do czynienia. Przekazałaś tu o sobie baardzo wiele informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma kagańca dlatego ze normalnie jest to pies spokojny ja mieszkam na niewielkim osiedlu i tu jest weterynarz ktorego ten pies nie trawi babcia jezdziła z nim za miasto do takich mlodych weterynarzy robili jej takze operacje i tylko tam pies jest spokojny tylko jak juz wspmniałam babcia wyjechała a ja nie mam sie tam jak dostac bo jechała autem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musztarda
Może będzie u weterynarza jakiś kaganiec, u mnie w klinice tak jest. Ludzie nie zawsze pamiętają, że do lekarza pies chodzi w kagańcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wezwij CBŚ skoro tyle o mnie wiesz a tak na prawde nie wiesz nic jeju czy cos w tym złego ze staram sie suni pomóc??????????? od dzisiaj rana piesek ma rowolnienie i martwie sie a ty po mnie tylko jedziesz to swiadczy o tobie nie o mnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwyżej pójde i kupię pieskowi ten kaganiec dla mnie to nie problem tylko ze na pewno nie bedzie go nosić bo jak juz wspomniałm to jest spokojny pies tylko na weterynarza nie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha-9999
ty uważaj żeby ci jakiś ojciec nie sprzedał kopa w tyłek jak pies zaatakuje jego dziecko. Albo żebyś nie miała sprawy przed sądem grodzkim i mandatu. jest przepis że pies ma byc w kagańcu i tak ma być, a jak głupa babo tego nie rozumiesz to cię życie nauczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×