Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

Ok-drogie panie-może pomoc dla faceta?

Polecane posty

Gość

Bo tak sie sklada ze usiłuje wykombinowac niespodziewany wypad za miasto póki jest ejszcze ne tyle ciepło że da sie wytrzymać. Kocyk, jakieś świece, czerwone słodkie wino (na razie dowiedziałem sie że ona lubi słodkie wina) i tu pojawia sie problem-cos do słodkiego wina. Jakie ciasto kupić? czy jakieś paluszki serowe ? Co ogólnie pasuje? Nie znam sie na tym za dobrze...a gotować niczego nie mam zamiaru bo nie chce przesadzać z tym staraniem-ma to wygladac w miare spontanicznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CIASTKA WINOGRONA
WINO I OK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja piłam słodkie wino
z czekoladkami, to były ręcznie robione czekoladki o bardzo oryginalnych smakach, np. z chili, pomarancza z pieprzem, czekada z serem plesniowym, dla mniej odwaznych sa tradycyjne smaki np. orzechowe, coraz więcej takich punktów sie pojawia, te czekoladki sprzedaja na wage, sa troche drogie ok. 20 za 10 dkg, w tych samych miejscach sprzedają czekolade na gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja piłam słodkie wino
te sklepy to CZEKOLADZIARNIE ostatecznie mogą byc zwykłe czekoladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam do wina
Do wina: ser pleśniowy (brie lub camember) pokrojony w trójkąciki + oliwki na wszelki wypadek jakieś bułeczki jakby partnerka okazała się byc głodną ;-) My uwielbiamy! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Winko, jakieś czekoladki, ewentualnie jakies ciastka z czekoladą np. delicje czy pierniczki, lody, może jakieś winogronka, truskawki coś żebyś ja mógł pokarmić ;) i oczywiście coś praktycznego zeby Ci było wygodnie to zabrać ze sobą ;) A tak swoją drogą Twoja pani napewno i tak będzie zachwycona, samą inicjatywą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam do wina
A Mój robi mi inne niespodziewane wypady za miasto: porywa mnie w nieznane mi, wcześniej upatrzone przez siebie miejsce, na jakąś polankę, po drodze kupuje dobrą kiełbasę, chleb, keczup, chrzan, i wino lub piwo - zależnie od nastroju na miejscu wyjmuje z bagaznika siekierkę, szybko zbiera trochę drewna i robi mi małe, kameralne ognisko. Małe aby tylko wypiec kiełbaskę. Jest cudownie ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam do wina
Oprócz sera pleśniowego i oliwek, do słodkiego wina polecam jeszcze jabłko pokrojone na cząstki - świetnie pasuje jako zagryzka do wina orzechy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam do wina
brzoskwinie tez podzielona na małe cząstki będą dobre byle dojrzałe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×