Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ethu

Zauroczenie....

Polecane posty

Gość ethu

A więc w stałym związku jestem już prawie 7 lat...Ostatnio umowilam sie na kawe ze znajomym ze szkoly...W tamtych czasach za duzo nie rozmawialismy ze soba, a teraza jakos tak wyszlo no i umowilismy sie...Ten facet tak zamieszal mi w glowie, ze szok...To nie jest zaden lovelas...poprostu normalny facet...Pd kilku dni nie mysle o niczym innym...On tez się zauroczył....Spotkaliśmy się jescze raz...Teraz on chce się znowu umówić, ale ja się boję...A co z moim facetem??Nie chce go ranić...Ale jednocześnie tamten przyciąga mnie jak magnes....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbonifacy
dupczenia z nowym ci brakuje. dziwka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ethu
Halo, halo...Między nami nic nie było!!!!I nic nie będzie, jesli jestem z kimś innym.....Nie jestem kobietą tego pokroju....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostaw tego kolego swojego jak jestescie tylko znajomymi ze szkoły to badzcie nadal lub zostancie przyjaciołmi.. nie idz do innego jezeli tylko sie zauroczyła.. pomysl ktorego najabrdziej kochasz i z ktorym chesz byc.. pomysl co bedzie dalej..itp.. mysl pozytywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl ktorego bardziej kochasz i z krtoym chcesz spedzic zycie.. zastanw sie nad ty m i wybierz własciwwego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ethu
dzięki za rady....Kryzys wieku 7??? Ja natomiast słyszłam, że kryzys jest po 4 latach...I tak tez faktycznie było...LAe przetrwaliśmy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala - podobno Bi
ethu...nie warto sie zarzekac bo nie jestes bankiem i zdanie zmienic mozesz. zauroczenie to fajna rzecz:) moze jakis mnaly romans platoniczny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ethu
Mloda_wroc-----Dziękuje...Widzę, że są tu jeszcze normalni ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajsnajchcbjxzbcmzbmnbcbzn
Jak długo trwa zauroczenie??czy może trwać 4 lata??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Coala - podobno Bi
nie. zauroczenie trwa krotko. pozniej konczy sie lub przechodzi w cos wiekszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajsnajchcbjxzbcmzbmnbcbzn
A można się odkochać.. jesli wiadomo że to byla ogromna miłość, prawdziwa, pełna poświęceń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×