Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poprawna odpowiedź

jak się ubierać do biura?

Polecane posty

Gość poprawna odpowiedź

Zaczynam swoja pierwszą pracę w biurze dlatego chciałabym się zapytać jak się ubierać?: Codziennie elegancko spódniczka, obcasy, żakiet? Czy można coś lżejszego typu dźinsy, buty na obcasie i bluzka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada_ to _ nie _ wypada
ja pracuje w banku i niestety ni e mogę sobie pozwolić na jeansy chociaż bardzo bym chciała. Jak na pierwszy raz ubrałabym sie elegancko. NIECH TO BęDZIE WEJśCIE SMOKA:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyle że też się mylisz
pierwszego dnia załóż spódnicę i żakiet i dokładnie obejrzyj koleżanki :) Następnego dnia będziesz wiedziała jaki styl jest w twojej firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukrencja
Ja założyłabym jednak spodnie. Nie dżinsy, kolory raczej stonowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musisz zobaczyć jak ubierają się inni i po prostu się dopasować. U mnie np. jeansy to standard. Ale jeśli nie wiesz jak się ubierają tam gdzie Ty będziesz pracować to lepiej to jakoś wyśrodkuj na pierwszy dzień - np. jakieś spodnie elegantsze i bluzeczka taka w miarę wizytowa. Tak żeby nie pomyśleli ani \"ale się wystroiła\" ani \"a ta to co tu robi - na wycieczkę przyjechała?\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprzednicy dobrze radzą. Zobacz jak ubierają się inni w biurze. Na pierwszy dzień proponuję eleganckie spodnie i bluzeczkę (koniecznie byty z zakrytymi palcami i piętami i dekolt ktory zasloni to i owo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesniara_ra
matko, żeby pytać się obcych ludzi w co się do pracy ubrać to już przesada lekka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile ci płacą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×