Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kicia22

Dlaczego bardzo ładna dziewczyna,a przynajmniej uważana za taką nie może znaleźć

Polecane posty

Gość Dominika1988
MÓJ KOLEGA WYGŁOSIŁ KIEDYŚ W SZKOLE PIEKNA FRASZKE MIŁOŚC I SRACZKA PRZYCHODZA Z NIENACKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihu haha
tak samo sie dzieje z kobietami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1988
JEST W TYM JAKIŚ SENS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
to chyba normalne ze zazdroszcze bo sie czuje samotna..ale to nie oznacza ze jestem pustakiem,jeszcze raz Ci mówie ze to o tobie swiadczy o twoim braku kultury..idz sobie na inny temat i sie nie wcinaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enter bejbe
kicia najabrdziej zabolało cie o że nazwano cie pustakiem, olej to i pomyśl nad pierwszą częścia wypowiedzi cx...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
enter-nie chciałabym ..ale chyba zdarzają sie faceci ktorzy maja fajny charakter i którzy np dla mnie bedą przystojni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
dominisia-tez słyszałam tą fraszkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihu haha
kicia nie przejmuj sie jak szukasz nie znajdziesz fakt faktem ladna kobieta musi udowadniac swoja inteligencje i musi wydobyc piekno serca i zaslonic tym swoja urode czego faceci sie tak naprawde boja ? kazdy facet ma jakis ideal jak spotka go na swojej drodze to sie go boi kazdy ruch wypowiedz wydaje sie byc nad kontrolowana nie stara sie woogle badz za bardzo i z tego wychodzi kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enter bejbe
no więc dla ciebie może być on przystojniakiem a dla mnie pasztetem. tak samo jak te brzydkie(dla ciebie ) dziewczyny latają z fajnymi kolesiami. wyjdz do ludzi i czekaj na szczęscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
enter-bo wybacz zeby ktoś mnie putakiem nazywał skoro mnie nie zna...nie jestem pustakiem i wcale nie kryje sie z tym ze zazdroszcze tym dziewczynom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihu haha
ja szukalam swojej milosci hohoh ale bylam gowniarz kazda miala juz 5tego chlopaka a ja ani jednego znalazlam swojego ... no i teraz koledzy z gimnazjum i liceum mowili ze niezla dupa bylam i jestem ze chciali przybajerzyc ale nie iwedzileli jak i czy wogole by sie udalo :DD spasowali na starcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
hiua haha(kurcze nie wiem jak sie nika Twojego pisze)Dzięki za fajne wypowiedzi..podbudowywujące:)myśle że są trafne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
hihu haha-noo tak bywa czesto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
enter-mam nadzieje ze to szczęscie przyjdzie:)w koncu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cxvxv
Bo ciagle piszesz o urodzie, ty ladna, ona brzydka. Zamiast- "ma chlopaka, bo jest mila, fajna, dowcipna, a mi tego brakuje i pewnie przez to jestem sama". Ale rob co chcesz. Mimo wszystko szczescia zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihu haha
ehe sa bo to zycie zreszta faceta nie da sie rozkminic co dla niego jest ladne a co brzydkie u nas jest to samo jak wyzej napisala ze ktos dla ciebie jest przystojny niczym jony depp a jedna odpowie boze ten szczur ?! mam sporo slicznych kolezanek zyciowych z charakteru bomba jak siedze z nimi nie tylko ja ale wszyscy znajomi nic tylko w pory lac ze smiech zawsze fajnie wygadane zadbane jak laleczki ale na starcie sa skreslane z polki faceci wola steffi ale jak taka przejdzie powie wow niezla dupa sliczniutka ale gdzy przyjdzie sam na sam to cisza ciach bajera mamy malego chlopca ktory niedawno puscil spodnice mamy i chce wrocic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihu haha
ide spac bo jutro ciezki dzien buzka i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
Powiem ci ,że nauczyło mnie tego samo życie...ze uroda sie liczy..bo kiedyś jak byłam młodsza i nie wyglądałam tak jak wyglądam teraz nikt sie mną nie interesował,inne kolezaanki które były znacznie łądniejsze były rozchwytywane i to wcale nie były dziewczyny z suuper charakterami...ciesze sie ze jest taki ktos jak TY ktory uwaza ze nie wygląd jest najważniejszy..naprawde super...niestety przykro mi ale jestes w mniejszosci facetów ktorzy tak uwazają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
hihu haha dzięki...3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabannne
kicia22 moge z toba sypiac dopóki nie znajdziesz jakigos faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
ta wcześniejsza wypowiedz to do cx.. czy jakosik tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihu haha
jestem kobieta taki tips :P ale tez wyrocznia moich znajomych :P wiec sporo wiem i te tajemnice rozsiewam bo sa takie osoby jak ty :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
paco--haha:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihu haha
hahhaah okej no rto ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
papatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika1988
powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia22
dominisia-nawzajem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×