Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gdyby nie obcy

Przez wscibstwo

Polecane posty

Gość gdyby nie obcy

Tak wciaz czytam jak sie tu interesujecie losem innych dzieci itp. Jak jakies dziecko placze, czy cus - zaraz chcecie interweniowac... A wiecie co sie moze zdarzyc?? Dziecko moze upasc, rozwalic sobie kolano - i przy niesprzyjajacych okolicznosciach rodzicom moze bym odebrane prawo do opieki!! :O Pomyslalyscie o tym!? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgbfbhbg
a może temu dziecku dzieje się krzywda? Może Niania się znęca nad tym Szkrabem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierze....
Jaka niania?? Ja ogolnie mowie :O Trzeba sie zasnanowic, czy takim wscibstwem sie komus zycia nie zrujnuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie obchodzą mnie cudze
dzieci. Kiedyś takie dziecko, jakieś 2 lata, jeszcze niestabilnie chodziło, wlazło na schody ruchome i pojechało w góre, w ponieważ zachwaiło sie mocno na schodach, chwyciło mnie za rękę. Jak wjechaliśmy na górę, nagle mamusia się znalazła i wbiegła. Nie usłyszałam nawet prostego dziękuję. Czyli co, może lepiej zostawiam, niech spadnie ze schodów, bo rodzic nieodpowiedzialny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierze....
Przeciez nie mowie o pomocy dziecku jak potrzeba... Chodzi o pojscie z tym gdzies i zgloszenie takiego faktu. Poza tym sytuacja sytuacji nierowna. A poza tym moze wcale to dziecko by nie spadlo... Ty nigdy nie upadlas jak bylas mala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nie wierze....
nigdy moze Was to nie spotkalo... Ja znam problem z tej drugiej strony. Dlatego nigdy nie wejde nikomu z butami w zycie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×