Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak mi smutno tak mi zle

Moj maz sie ode mnie odsuwa

Polecane posty

Gość tak mi smutno tak mi zle
moze nie zmienil, moze zawsze bylo cos nie tak. Nie wiem :O I z tego co do mnie dotarlo, nie ma "przyjaciela" :O I nawet mnie nie zdradzil... Teraz ja nie potrafie o tym rozmawiac z nim. Wlasciwie z nikim. Tu, anonimowo zaczelam, gdzies musialam zaczac formulowac mysli (a lepiej pisac niz mowic :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michel 33
witam,a moze po prostu twoj maz cie przstal kochac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaA
...jesli to nie prowokacja- zgadzam sie z Toba. To jest tak grubymi nicmi szyte,ze ciezko nawet czytac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi smutno tak mi zle
o ile w ogole kiedykolwiek mnie kochal... Bo w swietle zaistnialych faktow to smiem watpic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mi smutno tak mi zle
aaa, niech Wam bedzie ze prowokacja, wszystko mi jedno. Juz nie bede prowokowac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja rada taka
ale jak na zdrowy rozum to moglo sie stac??? facet 2 lata nie chcial seksu z toba, bo 2 lata nie mogl zapomniec wspolnego porodu, poczym po tych 2 latach on twierdzi, ze jest gejem, ale kochanka nie ma:O dziewczyno wez go za bebechy, bo zaden normalny dorosly czlowiek w zwiazku nie wytrzyma bez seksu 2 lat! a tu ani ty, ani kochanek. wiec co pozostalo? inna kobieta. tylko tyle. postaw sprawe na ostrzu noza i nie pozwol sie mu tak oklamywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, moim zdaniem on kłamie. Mój znajomy w taki właśnie sposób usprawiedliwił swoją chęć rozwodu. Powiedział żonie że bardzo lubi panów, a ona już po prostu nie dyskutowała. Wiadomo, jak mąż ma kochankę, to kobieta jeszcze o niego próbuje walczyć, ale z odmienną orientacją ona nie wygra. A mój znajomy nie chciał, żeby ona walczyła i się starała, bo zmiany byłyby na krótki czas. On chciał się rozstać, dlatego powiedział jej że skłania się ku mężczyznom. Nie wiem czy taka sytuacja może być u Was, ale jest to możliwe. Niemniej jednak, obojętnie jakie wyjaśnienie on daje, to i tak ponizył Cię okrutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
autorko powiedz prawde :( naprawde to ty pisalas te dalsze posty? naprawde on raptem sie otworzyl po dwóch latach i wyznal jak gdyby nigdby nic taka tajemnicę? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ci Ek Aw Sk A
podnosi z ciekawości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 15.09.2008 o 16:19, Gość moja rada taka napisał:

ale jak na zdrowy rozum to moglo sie stac??? facet 2 lata nie chcial seksu z toba, bo 2 lata nie mogl zapomniec wspolnego porodu, poczym po tych 2 latach on twierdzi, ze jest gejem, ale kochanka nie ma:O dziewczyno wez go za bebechy, bo zaden normalny dorosly czlowiek w zwiazku nie wytrzyma bez seksu 2 lat! a tu ani ty, ani kochanek. wiec co pozostalo? inna kobieta. tylko tyle. postaw sprawe na ostrzu noza i nie pozwol sie mu tak oklamywac!

 

Sama z moim się nie kocham już 2 lata. Ja to ok, wytrzymuję bo mi tak zaszedł za skórę, że koniec, ale on? Myslisz, że on nie wytrzymuje? Niby po pracy do domu a jak już to tylko zakupy i odwiedza ojca który został sam, jest wdowcem. Jak mojego zapytałam, to usłyszałam, że to ja nie chcę i on to wie. Hm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×