Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beatka_s

WYKSZTAŁCENIE - CZY KTOŚ SIĘ ORIENTUJE

Polecane posty

Gość beatka_s

Jaka prace mozna wykonywac po polaczeniu takich specjalnosci jak licencjat kierunek: administracja publiczna specjalnosc: sluzby i praca socjalna plus 2 lata magisterki na kierunku pedagogika (bez zadnej specjalizacji) na uniwersytecie... oplaca sie połączyc te dwa rozne kierunki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rerr4we
zadnej pracuje w Up i nie ma pracy po takich beznadziejnych kierunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myślę że każdą
pgraiczenia są tylko w naszych umysłach. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruba wiesia
firmy porządkowe szukają ludzi do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka_s
ja ci dam wiesia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po admin. wybierz sie lepiej na cos ekonomicznego niz na pedagogike...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka_s
ale to jest administracja o specjalosci sluzby i praca socjalna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czasami przyjmuja po kier. administracja np. na finanse sprawdz stronki uczelni :) Moze nawet i specjaliacja nie bedzie miala az takiego znaczenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka_s
mam mozliwosc isc tylko na stosunki miedzynarodowe... o specjalnosci międzynarodowe stosunki polityczne lub gospodarcze bezpieczeństwo międzynarodowe :/ sama administracja jest na uniwerku ale obawiam sie ze poziom moze byc zbyt wysoki... innej uczelnielni nie ma z sama administracja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze nie mama
Jak ja miałam dyelamt co ze szkołą, to chciałam iśc na stosunki międzynarodowe:) bo.. umiałam histę, a wiedziałam, że dzięki tym studiom będę mieć możliwośc gadki w j obcym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka_s
to beda zaoczne... ja juz mialam troche przedmiotow z administracji i wiem,ze to nie moja bajka a studiowalam w szkole wyzszej... zreszta u siebie w miescie to i tak po zadnym kierunku roboty nie znajde... teraz tak szczerze to chce sie wybrac na pedagogike-prace socjalna czyli chce kontynuowac rozpoczety kierunek. Bede pracownikiem socjalnym.Ale ta uczelnie jest bardzo oddalona od mojego miejsca zamieszkania... blizej mam na uniwerku pedagogike, administracje i te stosunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak zaoczne, to nie obawiaj się uniwersytetu, tam też traktują studentów w preferencyjny sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka_s
mowisz? moj kolega studiowal tam historie, mowiel ze nigdy wczesniej nie spedzal tyle czasu w bibliotece... nie dal rady skonczyc 1 roku i wyladowal razem ze mna na tym samym kierunku... to jest bardzo inteligentny facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×