Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość padlinka26

lekki udar mozgu ktos mial?

Polecane posty

Ja miałam udar w 2016 roku. Na szczęście obyło się bez większych powikłań i konsekwencji. Przez kilka miesięcy chodziłam na rehabilitacje do ośrodka www.neuro-care.pl. Udało mi się wrócić do pełni zdrowia i staram się teraz przykładać większą uwagę do higieny życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mały

Widzę że pare osób pisała o NurAidII. To świetny suplement. Bardzo dobrze regeneruje poudarowo. Mój dziadek bardzo poleca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ida

a jak długo trzeba przyjmowac ten nuraid zeby byly widoczne efekty? po jakim czasie od rozpoczecia kuracji zaczyna dzialac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arleta

moj ojciec go bral. Zaczal jakies 3 tygodnie od udaru a sama kuracja trwala okolo 3 miesiecy. Po tym czasie praktycznie wrocil do formy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roman77

Właśnie dlatego warto zacząć działać jak najszybciej. Każda zwłoka może mieć poważne konsekwencje dla zdrowia. Jeśli już wszystko jest dobrze, to czas na pracę nad powrotem do zdrowia. W Centrum Rehabilitacyjnym Dobry Brat w Osieku stosują specjalną rehabilitację po udarze. Warto się tam wybrać i przy wsparciu profesjonalistów, wrócić do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna

Po udarze lekarz zalecił mi aby zastosowała rehabilitacje bo bardzo mi to pomoze. Znajoma poleciła mi Rehaorthopedica w Krakowie i bardzo się cieszę , ze trafiłam do tego osrodka. Pracuja tam przemiłe osoby i bardzo chcą pomóc pacjentowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliko

Tak jak tu piszą: po pierwsze rehabilitacja w dobrym miejscu, po drugie wspomagania sumplementami jak neuroaid.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cccc

Po udarze mózgowym, całe szczęście lekkim-umiarkowanym tata się leczył tlenoterapią hiperbaryczną w oxyterapia. Do Krakowa dojeżdżaliśmy, bo akurat była odpowiednia placówka. Wyniki zaskakujące. Oczywiście im dłużej leżysz w komorze, tym lepiej. Podejrzewam 30 sesji, aby przy poważniejszych problemach zobaczyć pozytywne rezultaty, ale są :) To najważniejsze. Wiesz, za co płacisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sulfuria

Warto też skorzystać z neuroAID po udarze. 3-miesięczna terapia umożliwia poprawę funkcji motorycznych, mowy, widzenia oraz funkcji poznawczych. Polecam sobie poczytać publikacje naukowe: 

» NurAID II a powrót do zdrowia po udarze: rozważania naukowe i przykłady De Le Cruz Cosme C. International Journal of Clinical Neurosciences and Mental Health 2017. Streszczenie.

» Czynniki prognostyczne i schemat długotrwałego leczenia za pomocą MLC601 (NeuriAID™) w badaniu CHIMES (Badanie efektywności NeuroAID opracowanego na podstawie tradycyjnej medycyny chińskiej w rekonwalescencji po udarze) – badanie rozszerzone. Venketasubramanian N. i in. Cerebrovascular Diseases 2016.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FrancFerdynand
Dnia 28.07.2019 o 17:45, Gość Sulfuria napisał:

Warto też skorzystać z neuroAID po udarze. 3-miesięczna terapia umożliwia poprawę funkcji motorycznych, mowy, widzenia oraz funkcji poznawczych. Polecam sobie poczytać publikacje naukowe: 

» NurAID II a powrót do zdrowia po udarze: rozważania naukowe i przykłady De Le Cruz Cosme C. International Journal of Clinical Neurosciences and Mental Health 2017. Streszczenie.

» Czynniki prognostyczne i schemat długotrwałego leczenia za pomocą MLC601 (NeuriAID™) w badaniu CHIMES (Badanie efektywności NeuroAID opracowanego na podstawie tradycyjnej medycyny chińskiej w rekonwalescencji po udarze) – badanie rozszerzone. Venketasubramanian N. i in. Cerebrovascular Diseases 2016.

 

Faktycznie, dobry rezultat, badania przeprowadzone raczej pod okiem doświadczonych ludzi w tej tematyce. Takie rzeczy są badane czasem nawet do 10 lat przed wprowadzeniem na rynek, zależy jak się potoczy. NeuroAID wygląda jak najbardziej legitnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kuba
Dnia 10.07.2019 o 13:36, Gość cccc napisał:

Po udarze mózgowym, całe szczęście lekkim-umiarkowanym tata się leczył tlenoterapią hiperbaryczną w oxyterapia. Do Krakowa dojeżdżaliśmy, bo akurat była odpowiednia placówka. Wyniki zaskakujące. Oczywiście im dłużej leżysz w komorze, tym lepiej. Podejrzewam 30 sesji, aby przy poważniejszych problemach zobaczyć pozytywne rezultaty, ale są 🙂 To najważniejsze. Wiesz, za co płacisz.

Tez polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×