Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SeeeXii

JESTEM NAJŁADNIEJSZA !

Polecane posty

Gość gingeer
hdhdhd------------> nikt tu Cie nie zrozumie, najwyzej okazesz sie za chwile wytapetowana małolatą, która broni "swoich" hahhh ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezcenne
hdhdhd vel chujcu - naprawde skonałam ze śmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak mały ...
a własnie ze bede mam dzisiaj zły dzien i mam ochote na kłótnie..ty tez chcez> ? nic na to nie poradze ze wkurwiaja mnie takie gówniary..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotusiedziejeztymgisiakiem
wydaje mi sie,ze nietylko dzisiaj masz taki dzien.. ;/ GÓWNIARY? mowisz o sobie?? sugerujesz sie tylko wiekiem?? myslisz,ze dziewczyna,ktora ma 13lat miedzy "kobieta" majaca 20,a zachowujaca sie o 100kroć gorzej niz ta 13-letnia dziewczyna dalej bedzie gówniarą?? no ty chyba jestes niepowazna..;/ i zakompleksiona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosiak mały
chyba nikt się nie chce z Toba kłócić... A co PMS, czy mężowi wczoraj opadł 2 razy na Twój widok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak mały ...
mam troche wiecej niz 20 lat..zakompleksiona nie jestem ale nie chce zeby moje dziecko wychowywało sie wsród takiego towarzystwa jakike jest dzisiaj a co bedzie za 10 lat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak mały ...
mysle ze pms..a moj nigdy nie miał problemu takiego wiec nie wysilaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak mały ...
widze za małolatki skonczyły lekcje i masowo daja na kafe..;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gosiak mały
ja też PMS - dlatego taka jakaś powaloina jestem :) chcesz pogadać? pokłócić się na żarty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotusiedziejeztymgisiakiem
noo ,a jednak umierz sie normalnie zachowywac ;) mnie tez wkurzaja,ale nie chodzi tu o wiek...moja siostra ma 16lat i naprawde fajna z niej dziewczyna ;) ale ma tak głupie kolezanki,ze bym niektorym zęby wybila..tapeciary itd. noo,ale ona sie nie zmienia dalej jest taka sama i czasami rozmawia ze mna np. ale ta Kamila ma dziwny styl co? ja bym tak nie mogla..po prostu moja siostra lubi styl elegancki,ma duze piekne zielone oczy,jest wysoka i zgrabna,nie ma zadnych nałogow mimo,ze obraza sie w takim towarzystwie,ale sie nie zmienia ;) ludzi trzeba akceptowac... jednak mozesz miec dziecko jak widac tylko jesli je dobrze wychowasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotusiedziejeztymgisiakiem
umiesz* przepraszam tam za bledy,ale spiesze sie jak pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysiapk
posłuchajcie jak ona gada..porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahajkaa
mi sie widzie ze dziecko gosika bedzie taka sama durna tapeciara jak autorka topiku:p z taka mamuska, chyba ze masz 13 lat gosik co? tak sie zachowujesz...a niekontrolowanie emocji to choroba btw:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrysiapk
ja mam też nie kontrolowanie emocji jak widze wspólczesne nastolatki.. ty pewnie tez masz nasicie lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak mały ...
no jak bedzie miało takie kolezanki jak ty to pewnie wyrosnie na tapeciare.. usmiałam sie jak fretka..niach niach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mahajkaa
mam 30 lat i o co ty na to pani wszytskowidzaca tępoto? poziomem od tych panienek chyba nie odbiegasz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiak mały ...
stara a głupia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochana autorko
jesteś przecietną , mało inteligentna istotką, wiec może dla najaranych małolatów jesteś dobra, ale nic poza tym.A ubierasz sie fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chleb
jesteś pusta i zje..na jak ku...rwa z Wąbrzeźna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31 luty 2021
nie kłóćcie się,bo i tak ja jestem najładniejsza na całej wsi-jak wszyscy pójdą do kościoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakioś wydaje mi się,że to pobożne życzenie,wogóle to przydało by się troche oleju w głowie,bo twoja głupota RAZI!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość córcia ......................
ożesz ..................... a ja myślałam że mam przeciętna córkę jak się myliłam , muszę ją przeprosić za moje myślenie bo po tym co zobaczyłam to moja jest piękna i do tego ma poukładane w głowie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładniejsza od cb
ja jestem od was o wiele ładniejsza. Niedługo kończe 18 lat mam 180cm wzrostu długie zgrabne nogi nie jestem za chuda ale nie też taka normalna waże 59 kilo opalam się bardzo ładnie jestem brunetką z\ włosami do bioder i mam chłopaka też bruneta tylko że ciemnego bruneta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjhgfdgfd
sama masz ciemno w glowie sznurek ktory trzyma uszy, inaczej by odpadly, taka pustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×