Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kwiatuszek czerwony

Sposob na sasiada! nienawidze go i nie mam juz sil!

Polecane posty

Bo problem w tym ze ten huj (sory ze przeklinam ale nie mam juz nerwow i jak tylko o nim pomysle nasuwaja mi sie brzydkie slowa)mieszka nade mna i robi sobie w nocy dicha typu glosna muzyka, sprowadzane towarzystwo (tance na parkiecie w obcasach) wrzaski itp. Od niedawna sie tam wprowadzilam ale nie przypuszczalam ze takiego huja bede miec sasiada. Kazdy sie go boi bo ponoc to jakis psychopata i chyba nikt nie ma odwagi go opierdolic! ja juz nie moge, nienawidze go, kiedys napisalam mu na drzwiach markerem :huj! ale to nic nie zmienilo nadal szaleje a ja nie sypiam! juz nie wiem co robic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mam nad soba takiego... dzwonie na policje, ostatnio wyprowadzili go w kajdankach, bo chyba sie rzucal, wiec mam cicha nadzieje, ze bedzie spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ironia losu....
Bardzo dobry sposób :) Moje gratulacje. Zamiast smarować na drzwiach wezwij policję :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I boje sie go ze on mi moze cos zrobic jesli dowie sie ze to ja zadzwonilam po policje. Raz go widzialam, wyglada na psychopate i trzesie sie tak nerwowo. Spojrzal na mnie podejrzliwie a ja sie wystraszylam ze moze mnie widzial jak pisalam na jego drzwiach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku on sie nie dowie, ze Ty dzwonilas, bo policja nic nie powie. A do administracji takze mozesz sie zglosic, ale raczej watpilwe, aby cos z tym zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niezapominajka - jesli zadzwonie na policje to anonimowo? balabym sie ze on by sie dowiedzial ze to ja.Kiedys myslalam ze moze jak bedzei zasypial (dyskoteke konczy okolo 10 rano i caly dzien spi) zeby walic pokrywkami pod sufitem i nie dac temu skurwielowi zasnac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak petycje trzeba napisac jesli chcesz go wywalic nalezy zebrac podpisy i wyslac do społdzielni a ona kieruje sprawe do sądu grockiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatuszku nie ryzykuj, jak mowisz, ze to swir... ale mozesz wlasnie zadzwonic anonimowo. Przyjada raz, drugi... dostanie kare do zaplaty, a jak bedzie pyskowac czy cos, to palka mu przywala jak to u mnie mialo miejsce. Cisza nocna obowiazuje od 22 i kazdy z lokatorow powinien sie dostosowac, jesli nie to... wiadomo. Nie zostawiaj tego, bo masz prawo we wlasnym domu sie wyspac i wymagac ciszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On cpa i chyba udaje psychopate i moze sobie robic teraz co chce bo kazdy sie go boi! bo jak robi impreze to wszedzie slychac chyba w calym bloku ale najgorzej u mnie bo mam wrazenie ze sufit mi sie zawali na glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdecydowanie wiosenna można u mnie w bloku tak sie stalo :) dostal taka grzywnę, że wyniósł sie po pisemnek grożbie mieszkańców ze założą kolejna sprawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie... tylko, ze jak ludzie sie go boja, to byc moze ze strachu nie beda chcieli niczego podpisywac. U nas tez wyszedl taki pomysl, ale sie uspokoilo, wiec nie trzeba bylo go realizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×