Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

klluskaa

Prosze o rady!!!!!! każda opinia się liczy!!!

Polecane posty

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :D:D:D:D Wróblico gdzie się podziałaś????? schudłam 2,6 kg :D ula ula ulalalala jea!!! :D:D chyba troszke jednak działa.... hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
tak unikanie to tylko sposob zywienia a nie dieta , jasne ze dobrze robisz z ta 18+ to jest MIT chodzi o to zeby jesc najpozniej 3 godz przed snem zeby nie obciazac ukladu trawiennego i metabolizmu schudlas 2.6 kg? spoko to tylko woda podskurna;) wroci wiecej jak zeszlo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowidzenia:P ja tu szukam wsparcia, co tu zrobić żeby spadło a Ty mi mówisz \"i tak Ci się nie uda\" dziękuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do tego unikanie t sposób żywienia to chyba właśnie sposb żywienia kształtuje naszą sylwetkę prawda?? Musi być dla mnie jakiś ratunek przecież:( Niech nie wraca wcale a nie więcej!! ;( ja sie załamie jak wróci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co z dietą 1000 kcal, mogłabym ją przecież właściwie stosować, tzn jeżeli polega tylko na tym jak sie nazywa czyli max 100kcal Ona przecież daje efekty jeśli ktoś z was wie coś więcej na jej temat to poproszę o komentarze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
hej nie chcem cie straszyc ani zniechecac ale takie odchudzanie oraz diety 1000 kcal wcale nei pomagaja sie pozbyc tluszczu tylko WODY przecierz ponad 70% czlowieka stanowi woda wiec jej jest najlatwiej sie pozbyc...wypalanie tkanki tluszczowej to jest naprawde trudny proces ktory wymaga mega wielu czynnikow tak samo dieta 1000 kcal te wszystkie kopenhadzkie , pieciodniowe i inne farmazony to sa diety diuretyczne. czyli maja dzialanie diuretyczne inacvzej mowiac odwadniajace ale przy najblizszej okazji (odlozeniu "diety" ) organizm nadrabia z nawiazka takie strarty wodne bo "boi sie" ze znow tej wody zabraknie (wszystko masz jak na tacy na mojej aukcji opisane przeczytaj to chociaz a juz sie czegos dowiesz http://www.allegro.pl/item442015658_hit_twoja_dieta_odchudzanie_masa_witalnosc.html ) a niby czemu to jest dieta 1000 kcal hm? a nie 999 kcal? albo 1001 cal? to sa wszystko CHWYTY MARKETINGOWE!! siedze w tym kupe czasu to wiem czym to sie rzadzi i odradzam to wszystkim mlodym zapalencom odchudzania bo pozniej jeszcze gorzej wygladaja jak wpadaja w depreche a to juz zadanie dla psychologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc co powinnam zrobić?? chodzić na basen mogę tylko 2 razy w tygodniu ze względu na czas i pieniądze. Ćwiczyć na orbitreku raz w tygodniu też mogę u kuzynki w weekend. Może powinnam zainwestować w steper czy coś takiego, albo może biegać w piątek wieczór sobotę i niedziele rano już nawet nie ważne że mam potem "męskie" ubite łydy koślawce umięśnione takie:( bo na skakance nie mogę (ze względu na chore stawy kolanowe i skokowe) może co dziennie w południe pół h hula-hop?? mam takie duże wypełniłabym je ryżem zeby cięższe było. :((((( pomóż:((( musi być jakaś nadzieja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trener
3maj na razie to co masz bo robisz wszystko co jest w zasiegu twoich mozliwosci i to sie chwali wykorzystywac potencjal na maxa starasz sie byc aktywna i good badz diety za bardzo nie mozesz wrzucic bo mieszkasz w internacie wiec sie nie martw bedzie dobrze 3maj jak 3masz kiedys przyjdzie czas i mozliwosci na diete to bedzie troche inaczej paimetaj tylko ze zdrowe chudniecie nie przekracza 1 kg na tydzien i gora 5 kg w miesiac jezeli bedziesz miescic sie w tych normach to znaczy ze jest dobrze a jezeli w miecha zejdzie ci 7 kg to masz problem wiec kontroluj siebie i mow jak ci idzie ja tu bede zagladal co jakis czas ( mam nadzieje ze zaden dzieciak nie bedzie sie podszywal podemnie i jaja se robil jest tu pelno takich ale wy mniej wiecej poznajecie moj styl pisania i przekazu, i mam nadzieje ze nie strace w niczyjych oczach przez wybryki malolatow) i bede kontrolowal poszczegolne osoby jak cos sluze rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje :D bardzo Ci dziękuje, obiecuje że będę zdawała raporty z odchudzania:) myślę, że bez baw zmieszczę się w 5kg na miesiąc i 1kg na tyg martwię się w drugą stronę, ze wogóle nie ruszy w dół już, ae pożyjemy zobaczymy. Dziękuje:) i dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróblica
Cześć, Kluseczko :) Dobrze jest, nie martw się na zapas, stres sprzyja tyciu ;) W tych 2,6 kg na pewno jest choć trochę tłuszczyku :) Super, gratuluję :D 1000 kcal dla młodej dość aktywnej i uczącej się dziewczyny to zdecydowanie za mało. Wystarczy, że zrezygnowałaś z niektórych rzeczy na korzyść warzyw i owoców, itd. A propos skazy białkowej- ale mięso z drobiu możesz jeść? Cytryna w wodzie Ci nie zaszkodzi? Jeśli chodzi o pomiar % tłuszczu w organiźmie, to każda z tych szerzej dostępnych metod ma swoje minusy (specjalne urządzenia różnią się jakością, te \"do ręki\" zwykle są kiepskie, a pomiar mechaniczny nie wykaże, jak wygląda otłuszczenie narządów wewnętrznych, o i ogólnie dużo szcegółów ma znaczenie przy takich pomiarach). No, ale orientacyjnie już wiesz :) Step przy kłopotach ze stawami to raczej nie. Prędzej rower. Żeby nie rozbudować łydek, ustaw minimalne obciążenie (lub całkiem na luzie), jeźdź szybko, nie naciskaj pedałów palcami, tylko dalczą (tj. bliższą pięcie) częścią stopy. Dla pewności trochę porozciągaj (przed i po jeździe). Zwykłe spacery też są dobre. Trzymam kciuki, Kluska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z powrotem Wróblico:) co do roweru to właściwie można w zimniejsze dni też jeździć, tylko cieplutko się ubrać:)) wyciągnę mojego \"kolegę\" we dwoje raźniej:D narazie trzymam formę, choć muszę przyznać, ze ostatnio źle się troszkę czuje i jak potrafiłam zrobić już 50 brzuszków to teraz po 30 jestem wykończona, ale nie łamie się i robie chwilową przerwę robie w tym czasie pompki damskie i nożyce a potem kolejną serie brzuszków. i rano narazie też nie robie, bo jak mnie choróbsko bierze jakies to rano jestem niezmiernie zmęczona i obolała;( ale mam nadzieje, ze szybko się wykuruje:D pozdrawiam:* a cytryna mi nie szkodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym poleicała jesli cchesz schudnac powiedizmy do wakacji :) Polecam sotpniowo co jakis czas wzmagac treningi :) To pomaga bo cicłao jest pzrystosowaywane do coraz wiekkszej pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×