Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość november.rain

prośba do dziewczyn

Polecane posty

Gość november.rain

koleżanka ktora się na mnie obraziła jeszcze w kweietniu ma urodziny ,chciałabym jej jednak napisac smsowe zyczenia,poszło o to ze ni stąd ni zowąd stwierdziła że popieram jej ex chłopaka,padło kilka przkrch słów ale nie miała ku temu żdnych podstaw bo ja tego chłopaka 2raz na oczy widziała i to jeszcze jak był z nią:o przykro mi było bo zostałam zwyzywana nie wiedziałam o co chodzi i do tej por do końca nie wiem ale mimo to chciałabym jej napiac zyczenia,ale co jej napisać? zwykłe zyczenia a na końcu \"; co u Ciebie\'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Subtelna Kleopatra
jesl ci na niej zalezy, a masz jej adres... napisz piekny list :) wyjasnij wszystko a nie sms :) ale to opcja, jesli ci na niej zalezy..... Bo jesli nie, to ładnnie bedzie z Twojej strony zwykly sms z zyczeniami, co jest zawsze mile widziane:) powodzniea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość november.rain
na list nie ma czasu same życzenia czy może jakoś zagadać jak to u niej co słchać etc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madathim
A na mail + wirtualną pocztówkę czas by był, czy też za późno? Jeżeli koleżanka nadal jest przekonana o słuszności swoich pretensji i ma do Ciebie żal, to takie zagadanie mniej więcej "co u Ciebie słychać?" może ją tylko rozdrażnić. Chyba, że znacie się dobrze i wiesz, że doceni ten gest i to będzie podstawa do polepszenia Waszej relacji. Może też być tak, że przemyślała wszystko, tylko głupio jej pierwszej wyciągnąć rękę... wtedy i sms byłby ok. Jeśli Ci zależy, to się postaraj... i życzenia niech nie będą "zwykłe", tylko takie bardziej osobiste i od serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyy ja
wyslij zyczenia..jesli odpisze,spytaj co u niej i rozmowa sie sama rozwinie..albo druga opcja-zadzwon,zloz zyczenia i spyaj co u niej,czy spotka sie z Toba itd..pozdrawiam i powodzenia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×