Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość majka p**

pierscienie u mezczyzn

Polecane posty

Gość majka p**

co to moze oznaczac jak merzczyzna nosi srebne pierscienie na dloni np. na prawej rece palec serdeczny, facet jest z branzy artystycznej, czy ma to jakies znaczenie ? nie jest homoseksualista takze co to moze oznaczac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie doszukiwałbym się tu jakichś podtekstów, zwyczajnie facet lubi biżuterię srebrną. Czy każdy gej ma biżuterię? Nie sądzę. Badanie jego DNA, tajemniczych włosów z tapicerki Malucha, plam na pościeli czy odcisków palców ze szklanki po soku z saturatora też nic nie wniesie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka p**
dzieki :) ale moze ma to jakies znaczenie, przynajmniej tak podejrzewalam, moze ze jest macho ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego, ze matka nazywa mnie mendą ze snów Lovecrafta..? I jeszcze wam tego mało..? Powinniście samym sobie współczuć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majka p**
macho , mialam na mysli ze chce zeby go za takiego uwazano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StalowyZwieracz
to gangster lub tego typu gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nosiłem kiedys dosyć szeroką srebrna obraczke/pierscien na reku. Po prostu przypominał mi o czymś o czym nie chciałbym zapomnieć... to była sprawa w pewien sposób osobista. Tak talizman... heh gdy problemy mineły dałem go najlepszej przyjaciółce na pamiątke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak byłem muzykiem w zespole szkolnym też nosiłem biżuterię na palcach srebrną , na małym palcu lewej ręki szeroką srebrną obrączkę, do uzyskiwania efektów na strunie E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
A co do muzyki to tez sie zdarzało-teraz jednak doszedłem do wniosku ze efektów nie potrzebuję a obraczki troche przeszkadzaja mi w grze na gitarce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×