Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xxx2345

zielona herbata-cena ma znaczenie?

Polecane posty

Gość xxx2345

Widzę spore rozbieżności cenowe zielonej liściastej w zależności od firmy.Czy im droższa tym lepsza?A jakiego producenta Wy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipton piramidki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaty expresowe
nie są tak wartosciowe, jak napar z dużych liści herbaty, nawet w torebkach liptona jest w środku smietnik a nie liście, porównajcie sobie herbatę liściastą a tę z torebek, to jest ułatwienie w parzeniu ale herbaty ekspresowe nie maja takiego działania jak liściaste musisz patrzeć zeby liscie były dobrej jakości, nie pokruszone, ja polecam herbaty OSKAR, BIO-AKTIV, one nie są drogie, kosztują ok 4 zł za paczkę (chyba 10dkg) ważne aby były to herbaty bez sztucznych aromatów, mogą natomiast być dodatki naturalnego suszu np. kwiat jaśminu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipton piramidki
w tych piramidkach są liście i to duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaty expresowe
w centrach handlowych są stoiska z hebratą na wagę, ale własnie tam najczęsciej sprzedaja sztucznie aromatyzowaną herbatę i w dodatku za kilkanascie zl za 10 dkg a ja polecam herbatę paczkowaną w ramach rozpusty możesz sobie kupić zieloną herbatę np. z suszonymi, maleńkimi główkami rózy, pięknie pachnie i dekoracyjnie wygląda po zaparzeniu w duzym, przezroczystym dzbanki, takie herbaty też są dostępne, nie zawierają sztucznych składników (o to zawsze trzeba pytać) ale są własnie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaty expresowe
gówno prawda, za przeproszeniem, porównaj sobie wielkosc lisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbaty expresowe
a do parzenia herbaty trzeba miec zaparzacz, aby oddzielic liscie od naparu po odpowiednim czasie parzenia, liscie nie mogą pływac w naparze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też piję liptona w piramidkach
to bardzo dobra herbata i nie ma tam żadnej sieczki tylko liście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co tam jest wg ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaewa
Ja ostatnio pije tylko herbaty Oskara. niestety nie mozna ich zbyt czesto dostac wiec musze zamawiac przez internet... Ale przy wiekszych zamowieniach wcale nie wychodzi drogo np na nova24.pl :) Wiecie ze Oskar pakowany jest oryginalnie w kraju producenta? To mnie przekonao do tzch herbatek. Poza tym uwielbiam ich smak i zawsze wszystki polecam. Do wyboru, do koloru mają bardzo dużo w swojej ofercie zwykłe i aromatyzowane :) Od czerwonej podobno mozna ładnie schudnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×