Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jffjifjisjfisfjsfi

Powiedziałam facetowi , że go uwielbiam....

Polecane posty

Gość jffjifjisjfisfjsfi

Czy on mogl to zrozumiec ze go kocham? Bylismy pod wplywem alkoholu i wiem ze go nie kocham, po prostu byl moment kiedy sie calowalismy, a w dodatku uwielbiam z nim rozmawiac i tak wymcknelo mi sie przy nim ,,uwielbiam cie". Kurde nie wiem czy mam to odkrecac, bo boje sie ze mogl zrozumiec ze go kocham... :O I bedzie mi teraz glupio mu spojrzec w twarz. Nie jestesmy ze soba. Jestesmy na etapie pierwszych randek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez uwielbiam
a co w tym złego, że tak powiedziałaś, to normalne ze mozna sobie mówic komplementy i to co sie czuje a słowo uwielbiam w moim słowniku uzywane jest bardzo czesto nzwet czesciej niż bardziej czesto hahahhahah mów co czujesz niech wie i sie cieszy z tego takjak i ty :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jffjifjisjfisfjsfi
Z tym ze on nic nie odpowiedzial na to. Sam tego wieczoru nie powiedzial mi zadnego komplementu. To jest typowy facet macho. Boje sie teraz że poczuje że ma mnie w garści i nie bedzie sie juz starał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm...no jak dla mnie "uwielbiac" to nie to co "kochac". Napisala ze jesescie na etapie pierwszych randek- to znaczy ze cos sie fajnego rodzi miedzy wami wiec uwielbienie jest jak najbardziej na miejscu ;) Nie odkrecaj- zaczniessz sie glupio tlumaczyc i sie zrobi niezrecznie- pozatym po co masz to odkrecac skoro prawde pwoiedzialas? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet macho- to jak moj kiedys. Jak byl jeszcze niepewny uczuc- z czasem nauczyl sie o nich rozmaiwac. Zakoczylas Macho szczeroscia i sie zamknal w sobie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echhh ci macho
powiedzenie komus ze sie go uwielbia to nie zadna tragedia to dfajne a facet nawet ten macho niech wie to co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aspro
ty piłaś on pił......myślisz ,że pamięta???? a nawet gdyby to będzie się czuł pożądany .....raczej powinien być zadowolony...a po drugie może też sądzić że powiedziałaś to pod wpływem alkoholu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado
Dla wielu kobiet słowo "uwielbiać kogoś" znaczy to samo co chcę się z tobą kochać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do konrado
"Dla wielu kobiet słowo "uwielbiać kogoś" znaczy to samo co chcę się z tobą kochać " a nie odwrotnie??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiedzialam facetowi
ze mnie intryguje. slowo uwielbiam jest fajne, nie oznacza kochac, ale pokazalsmu,ze go lubisz. jakby moj mi tak powiedzial, byloby super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opowiedz zrob tak
fghdjggggggggggggggggghnnnnn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manekin Ż/M
Wg mnie facet macho to taki co mówi właśnie " podobasz mi się" , wie czego chce itd. a nie jakiś "mruk" niemowa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×