Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cvvcv

chciałabyś 25 latka który jeszcze nigdy nie miał laski?

Polecane posty

Gość djhdsjh
zapytać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziec , ze sperma przyspiesza przemiane materii ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to ty tak siebie postrzegasz, nie wiesz co myśla inni" już to raz pisałem :O nie czytasz dokładniej :O to są cech OBIEKTYWNE... na pokrycie każdej mam pakiet zachowań, przeżyć, doświadczeń czy co tam chcesz... i na 100% każdy NORMALNY człowiek zgodził by sięz tym, że człowiek z tak wyglądającym życiem, osobowością itd... jest nudny, nieciekawy, nie ambitny, nierozrywkow, itd... pewnie i tak nie zrozumiesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygrałem życie: fajny jesteś, tylko daj szansę jakiejś dziewczynie, na początku kafe też mało pisałeś, ale za to teraz jak się rozgadałeś [:D}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdsjh
mój drogi, jakbyś nie zauważył to właśnie przed chwilą dziewczyna powiedziała ci komplement:D i chyba się przy tym nie męczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdsjh
"A jak dostać OzP od nieznajomej dziewczny i nie płacić ? Ha ! to jest pytanie !" powiedz, ze zapłacisz jej w naturze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdsjh
a jakie to sa te preferencje? chetnie się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mój drogi, jakbyś nie zauważył to właśnie przed chwilą dziewczyna powiedziała ci komplement i chyba się przy tym nie męczyła\" wiesz, że pisanie czegoś w tym stylu o kimś kogo się nie zna na żywo, nie widziało, a nawet nie rozmawiało przez net... a opiera się na jakichś własnych wrażeniach po przeczytaniu 20 podobnych postów, jest raczej mało wiarygodne 🖐️ nudnych, nieciekawych, nic nie mających do powiedzenia, itd... ludzi których znacie w tzw. realu raczej nie nazywacie \"fajnymi\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdsjh
teraz wychodzi na to, że wszystkie laski to puste panienki zwracające uwagę tylko na ładny wygląd,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdsjh
chrzanicie! to samo można by powiedzieć o facetach. bo to oni bardziej zwracają uwagę na wygląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdsjh
i laski i faceci zwracają, ale od każdej reguły są wyjątki, także uszy do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygrałem życie - ja jestem bardzo uparta i mam czas :D jedyna twoja wada dla mnie to wiek, jesteś młodszy ode mnie o kilka lat, bo masz 18, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liftt
"teraz wychodzi na to, że wszystkie laski to puste panienki zwracające uwagę tylko na ładny wygląd," niektore patrza na portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wygrałem życie - czy jest szansa, żebyśmy powymieniali się mejlami? mógłbyś do mnie napisać, jeśli nie chcesz podawać mejla publicznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djhdsjh
faceci też tacy są, którzy patrzą na portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liftt
djhdsjh - ale zeby spotkac takiego faceta, trzeba miec wyjatkowego pecha :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×