Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ninijjek..

WYBIERAMY MISS SUTKA!!!!!!!

Polecane posty

moje balony na wino robione pod światło na zdjęciu wyszły by bardziej erotycznie niż niektóre z powyższych zdjęć. Istnieje coś takiego jak ostrość można też czasem zrobić zdjęcie obiektu równomiernie oświetlonego, a nie przepalonego lampą z bliska, albo zdjęcie pod światło... Wstydzcie się!! Oczywiście kiepskiej jakości zdjęć a nie tego że pokazujecie na nich biust:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od razu mi ta fotka postawiła kutasa na baczność , śłiczny, nic tylko go spermą oblać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super fotka... a moge dla siebie specjalne zaqmowienie?? zdjecie w ladnym staniczku, tak scisniete... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wspaniale piersi! Kazde zdjecie wywoluje we mnie corazs wieksze podniecenie... wiec ile tylko masz rob prosze zdjecia i wstawiaj.... prosze:) bo ja pragne tak piekna kobiete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałczydełko , teraz naprawdę super fotka chętnie bym się spuścił na twoje cycuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Skarbie!!! lece teraz do domku, zjem obiadek i jak nie masz nic przeciwko bede sobie dzis uzywal.... ;) buziaki i prosze o wiecej... ;) a moze tez zdjecie pupci??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan marcon
Patrząc na Wasze zdjęcia dochodzę do wniosku że jednak mało dziewczyn ma JĘDRNY biust. Skomentuję po kolei: ja pokażę........ -> dziwny, wygląda jak męski albo dorrastającej dziewczynki na pomarańczowo bo tak -> ładny (jędrny) kształt biustu, ale zdjęcie prześwietlone dorrrrocccia -> zwis martina..25 -> ładny sutek proszek biały -> brzydactwo, jakiś niedorozwinięty sutkowa -> nie widać za dużo, ale chyba ok wolę anonimowo... -> widac od razu że to nie Twoje foto bloos -> zwisy ava..22 -> ładny /////////////////// -> ohydztwo just_me - > małe i już trochę zwisy Krutch -> nie widać, jakiś ścisnięty i niewyrazne zdjęcie miauczydełko -> Twoje piersi wyglądają ładnie tylko w staniku, ale zwiski masz jednak jak go zdejmujesz i są małe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miauczydełko chyba spuszcze się pod twoje fotki , jeżeli nie masz nic przeciwko , oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panie marconie...o litosci!!!!! ja jestem kobieta pod 40dzieche!nie moge sie porownywac z 20 latkami ktore nie maja dzieci..ja mysle ze jak na moje lata to sa rewelacyjne..zycze ci aby twoja zonka w tym wieku co ja mogla sie pochwalic takimi cycuszkami w stzniczku jak ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sutkowa
panie marcon moze i pirwsze dwie fotki nie sa wyrazne ale dwie ostatnie mysle ze sa ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwagi techniczne sutkowej uważam za słuszne ale merytorycznie to te fotki budza wątpliwości. Albo są z inych bajek albo z innego czasu.Nie mam racji??? A przy okazji \"dupsko\" jak je nazywasz moze i nie złe i godne obsługi ale czemu pakujesz je miedzy piersi i sutki??? Można przecież zrobić konkurs i na dupska albo i ine rzeczy :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uprzejemie odpowiadam na pytanko Jankota...otoz wsadzilam tam moje dupsko bowiem zostalam ladnie o to poproszona w poscie napisanym przez niejakiego Mr Biga... PO-👄 gdzie lubisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie miałczydełko.Widocznie przeoczyłem te prosbe. Dzięki za odpowiedź i pieszczoty tam gdzie lubie.W zamian moge odwdzieczyć się tym samym tyle że w Twoje wypiete ja nazywasz \"dupsko\".Jeśli oczywiście życzysz.Albo gdzie tam lubisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do wieku co prawda juz sie przyznałaś ale niech tam. Masz zatem masz co życzysz wszędzie i jeszcze tam gdzie nawet jeszcze nie wiesz że lubisz :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miauczydelko: wczoraj sobie pouzywalem z tymi zdjeciami....:) i wiesz co, tak siedze patrze na nie i juz nie moge.... dzis prosze by na zdjeciu by widac dwie piersi bez staniczka... mmm, na sama ich mysl juz nie moge wytrzymac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×