Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kingusiaa

eks.../

Polecane posty

Gość kingusiaa

Po 2 miesiacach rozstania spotkałam z nim, który byłam pól roku. Dostałam od niego sms prosił o spotkanie, błagał mnie, powiedział, że mnie kocha i chce być ze mną. Ehh... nie ciekawe było, był taki nachalny, że mnie tak naciskał, jakby chciał więcej:/ Nie dało się normalnie rozmawiać, zdenerwowałam on też, powiedziałam mu, że nie ufam i wyjaśniłam mu i ciągle nie rozumie. Pod koniec powiedziałam mu, że się zastanowię. Nie chcę go stracić na całe życie, nie mam przyjaciółki ani koleżanek i kolegów, miałam tylko Jego. Boję się, że nikt nie będzie mnie kochać jak on i będę cierpieć dalej. Co mam zrobić?? Boję że będzie miał inną to nie wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek7
moze to było za wczesnie ,,ale ty go jeszcze kochasz ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusiaa
Spotkaliśmy 3 razy i rozmawialismy poważnie ale nie wyszło, a 4 spotkanie było pożegnanie. Kilka dni później dostałam od niego sms, że wybacza mi bo mnie kocha i chce być ze mną i prosi abym wróciłabym do niego. Walczył o mnie przez 2 miesiące, myślałam, że się zmienił, skoro stara się o mnie. Nie przestałam go kochać, bo nie umiem. Przez 2 miesiace ciągle go tęskniłam. Rozczarowałam się bardzo i dalej nie wiem, co mam zrobić dać szansę czy nie, ale chyba nie on niczego nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienaiwna
Nie badz naiwna.Ludzie sie nie zmieniaja.Znam to z wlasnego przykladu.Nie wiem czym Cie zawiodl,ale jezeli to byla powazna sprawa powinnas odpuscic sobie,bo mozesz sie rozczarowac po raz drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego Wy tak szafujecie
słowem kochać...można obdzielić pół świata. Mnie na to nie nabierzecie,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kingusiaa
Przepraszam, że tak długo nie pisałam. Nie wiem jak to będzie to dla mnie trudny wybór, dowiedziałam, że jakaś laska się kręci z nim i chce być z nim, ciągle mu narzuca, a on?? ja już nie wiem, dostałam dzisiaj od niego sms: "co bedzie z nami ja cie kocham bardzo". Boże już nie wytrzymam:( Nie wiem co rozczarował mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×