Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klepiska

totalna klapa !

Polecane posty

Gość klepiska

człowiek który jest przemily, robil mi wyrazne nadzieje na cos wiecej... okazalo sie ze ma zone i 2 dzieci w tym jedno ma pol roku... czyli wtedy kiedy mieszal mi w glowie jego dziecko dopiero co się urodzilo... czy ja zawsze musze trafiac na takich popaprańców? juz chyba nie poznam nikogo normalnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konrado ale nie TY tylko ona
zwykle jestem złośliwa, ale spokojnie poznasz :) i nie mieszaj sie w gówno jakim byl tamten facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się przylączę
faceci to egoiści, probuja przez cale życie udowadniać sobie, ze są jeszczę "na chodzie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się przylączę
Konrado.... zgadzam się:) poxniej trudno sie wyplątać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klepiska
dzieki ale ostatnio jestem w totalnym dołku przez to wszystko... tylko ciekawe gdzie go poznam, chyba w piwnicy :/ najgorzej ze z tym gościem razem pracuje... i czesto mamy kontakt. Fakt ze teraz jest on bardziej formalny... ale widze jak na mnie patrzy i jak sie usmiecha to sie czuje, inni tak nie robią. czy on nie moze przestac... jeszcze dzisiaj widzialam go z a jego zona i dzieciakami... tragedia... ale wiem ze nic dalej nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się przylączę
i tak bedziesz cieprpieć, a każdy jego widok z zoną będzie bolal coraz bardziej! Formalnie mu powiedz , ze nie życzysz sobie takich "spojrzeń" choć wierze że wtedy czujesz motyle w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×