Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kolorowa_w_sny

jak sie go pozbyc?

Polecane posty

Jestesmy ze soba od ponad dwoch lat. On ma 30lat, ja 32. I jestem na niego wciekla jak szlag. Lezy na sofie pijany a do tego obrazony bo wyrazilam sie do niego zbyt \"agresywnie\". Dobija mnie jego obecnosc i czuje, ze to juz ten czas na to, zeby sie wyniosl z mojego zycia. Mam corke, ktora bardzo go lubi ale wiem, ze rowniez bez niego wyobraza sobie zycie. Chce, zeby wyszedl i poszedl bez slowa. Ale potrzebuje do tego sily, ktora mam nadzieje znalesc w Was wlasnie. Jesli ktos bedzie mogl wypowiedziec sie na ten temat, badz mial podobny problem, chetnie skorzystam. Jestem tu poraz pierwszy wiec pozdrawiam tych, ktorzy sa na moim watku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Masz tę siłę :) Po prostu to zrób, nie patrząc na nic, jeżeli tak uważasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz się porzygam
kopnij go w dupę wywal łachy przez okno zatrzaśnij za nim drzwi i już przecież to proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha! Ale juz to robilam ze 2 razy. Uparty gnoj z niego. Chce naprawde na zawsze ale on twierdzi skoro placi za polowe mieszkania.... Dlatego nie chce sie usunac. Ja go chyba zabije;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe boje sie ani samotnosci ani jego. Potrzebuje czegos co pozwoli m uwierzyc, ze ja juz z nim nie chce byc. Mowilam mu, ze ie z nim mecze, ze mam go dosc i wiele rzeczy, ktorych niejeden facet by nie znosl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam mu, ze ie z nim mecze, ze mam go dosc i wiele rzeczy, ktorych niejeden facet by nie znosl. To są właśnie powody żeby uwierzyć że nie chcesz z nim być. Nikt nie lubi się męczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! To byloby niezle! Ale znajac jego wiem, ze ucieszylby sie na te wiadomosc bo , ze natret to juz wiem ale rowniez chytrus i sknera, ktory liczy sie z kazdym groszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikim
To ty znajdź sobie inne mieszkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie! Nie zrobie tego bo co sie w nim znajduje nalezy do mnie . A poza tym, to zawsze bylo moje mieszkanie. On sie przyprowadzil do mnie wiec sie nie usune.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×