Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mar 30

PUP-y to fikcja

Polecane posty

Gość Mar 30

Uważam ze w naszym kochanym Państwie tzw Pup-y to jedna wielka sciema. istnieja dla pozoru i pozorna jest ich pomoc. chodzi o to zeby bezrobotnego jak najpredzej wyrejestrowac , a nie znalezc mu pozadna prace na godziwych warunkach.Między innymi po to jest definicja tzw pracy odpowiedniej czyli mowiac bez ogrodek pracy za grosze , bylejakiej i bez zwiazku z kwalifikacjami bezrobotnego. Opłaca sie tylko podbic legitymacje i szukac na wlasna reke.A jak sie widzi te mlode krolewny ktore niby maja nam pomoc , nabzdyczone i czesto nieuprzejme to glowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megggg
ja kiedyś odbyłam staż przez UP w małej firmie szkoleniowej, pożniej tam dostałam pracę, ale pracodawca okazał się wyzyskiwaczem i zrezygnowałam. po kolejnej rejestracji dostałam propozycję pracy za 2,5 netto na stanowisku asystenckim także przez UP, ale wtedy miałam w planach wyjazd za garnice i zrezygnowałam.nie wiem być może to zależy od szczęścia albo od UP.Panie faktycznie nie są przesadnie miłe, ale to chyba już standard

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
no jasne to zalezy od danego miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilianna1234
Żeby zarejestrować się do tego wpaniałego PUPu musiałam czekać 9 i pół godziny! Znalazłam też 3 interesujące mnie ogłoszenia, zadzwoniłam, okazało się, że wszystkie nieaktualne. Były aktualne 3 tygodnie temu. Uważam, że jak sama nazwa wskazuje, Urząd Pracy to ostatnie miejsce, gdzie można znleźć pracę. Wniosek: PUPy są do DUPy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eRZZZ
zdaje sie ze chyba jedna i ta sama osoba sie tu uzala nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuuuuuu
Mar masz 30 lat???? I jeszcze pracy nie znalazlas zazdrosicsz panioz z PUP ze maja prace prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaaallala
PUP ma oferty pracy i wysyla bezrobotnych, bo zdaniem PUP osoby zarejestrowane to osoby aktywnie poszukujace pracy, jesli tkwisz w ewidencji i przez rok prayc nie znalazlas to jestes nieudacznikiem i oni chca ci pomoc a wplywu na to ile placi pracodawca urzednicy nie maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
nie ma 30 lat tylo jestem rocznik 1930 :-) . paniom z pup nie zazdroszcze bo nie ma czego. a swoja droga wiek to nie jedyny element jaki ma wplyw na zatrudnienie . tak samo mozna powiedziec masz 50 lat to na pewno nie znajdziesz. bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaaallala
a co to znaczy ze dostalas prace bez zwiazku z kwalifikacjami? Bo ja np pracowalm w biurze i dostaje tylko takie propowycje i nie mam pretensji do PUP ze pracodawcy placa najnizsza krajowa bo to wina rzadu a nie PUP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
Napisalem ze pup to fikcja ( czyli cos co nie spelnia swojej roli ). nigdzie nie napisalem ze mam pretensje do pup . jedynie do obsługi ktora zdaje sie zapomniala co to bezrobocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaaallala
DLACZEGO ZAPOMNIALA CO TO BEZROBOBIE JA ZNAM DOBRZE TE PRACE MOJKA KOLEZANKA TAM PRACUJE I WIERZ MI ZE ONA SIE STARA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
To wspolczuje jej bo z tymi przepisami co sa teraz to ma przerabane . Ja mialem przyjemnosc trafic na troche inne panie. na pewno sa tacy co maja odmienne doswiadczenia. moim zdaniem urzedowi zalezy aby jak najszybciej nas wyrejestrowc co wcale nie wiaze sie ze znalezieniem pracy. inna sprawa to ( tu moglby mi ktos zarzucic ze sie czepiam ) - poziom takich przybytkow jak chocby publiczne wc u mnie w pup. w byle jakim pubie jest ciepla woda i mydlo a tutaj wc ( a wlasciwie do niego pasuje nazwa kibel) nie powinien wogole byc dopuszczony do uzytkowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
Nie winie PUP za brak pracy dla mnie tylko uwazam ze co najwyzej nadaja sie do przedluzania ksiazeczki zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyyeeyeee
a po co ci kibel w PUP? I wogole nie napisalas co skonczylas i jakiej pracy szukasz nie wydaje mi sie zeby PUP vi proponowal np pracy kelnerki skoro np nie mialas takie doswiadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty po maturze
a dlaczego urzedowi ma zalezec by cie jak najszybciej wyrejestrowac?? Bzdura totalna wyobraz sobie ze ilosc posrednikow w PUP zalezy od ilosci bezrobotnych czyli uim wiecej bezrobotnych tym dla nich lepiej czyli nieprawda ze chca sie ciebie pozbyc, po prostu powinni cie zaktywizowac do szukania pracy a jesli ci daja oferte to nie znaczy ze cie tam zatrudnia, bo nie jestes jedyna kandydatka wogole bez sensu daja oferte zle , nie dja tez zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eRZZZ
na innym topiku doczytalam ze fizyke skonczylas i w szkole nei chcesz uczyc a co ci PUP ma po czyms takim zaproponowac skoro widza ze pracy w szkole nie ma? Do biura tez sie nie nadajesz wiec pracuj gdziekolwiek a nie narzekaj w koncu masz z PUP ubezpieczenie gratis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
w biurze spedzilem ostatnich kilka lat . swoja droga uderz w stół a nożyce sie odezwa. ciekawe kto z piszacych tutaj pracuje w urzedzie pracy? o wyrejestrowaniu sie to nie jest tylko moja opinia , a ci wszyscy wyrejestrowani nie sa ujeci w statystykach wiec bezrobocie spada. MOIM ZDANIEM PRACA URZEDU O TYLKO POZORY ALE BYNAJMNIEJ NIE NEGUJE FAKTU ZE KOMUS MOZE POMOGLY. UJALEM KWESTIE BARDZO OGOLNIE I DOSADNIE W CELU SPROWOKOWANIA DYSKUSJI. NA TYM KONCZE . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
eRZZZ - nie oceniaj ludzi tylko po wyksztalceniu . skad niby wiesz do czego ja sie nadaje i akurat ze nie w biurze. ? Mialem wysokie stanowisko wlasnie w administracji biurowej i czesto przeszkadza mi to podjac "gorsza" prace bo pracodawcy boja sie ze odejde po znalezieniu lepszej. tak wiec chocbym chcial to nie tak latwo dostac prace dla mniej doswiadczonych a nie bede zatajal kilku lat doswiadczenia w cv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinka23ccc
szkoda ze nie napisales jaka prace ci zaproponowali skoro tak narzekasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eRZZZ
o spadek bezrobocia sie nei martw codziennie sporo osob sie rejestruje miedzy innymi takich jak ty ktorzy sami nie wiedza czego chca a fakt ze sie kiedys na wysokim stanowisku pracowalo wcale nie oznacza ze bedziesz miala zawsze swietna prace i nie wypowiadaj sie na temat pracy PUP skoro przebywasz tam rzadko i nie jestes obiektywna zazdrosc przez ciebie przemawia tez bys chciala ciepla posadke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
dokladnie wiem czego chce. a ty niestety czytasz to co chcesz i rozumiesz to co chcesz, a nie to co ktos naprawde mowi. POZDRAWIAM ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
MIALEM CIEPLA POSADKE I JUZ JEJ NIE CHCE pa !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eRZZZ
to czego chcesz? Jaka posade zaproponowal ci PUP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
zaproponowali mi posade kierownika w pewnej znanej firmie ale mi to nie odpowiadalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
dzieki ze ktos sie pode mnie podszywa !!!! ale ubaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eRZZZ
to podswyw? cale szczescie bo juz myslalm ze ci sie troche poprzestawialo no to co w koncu ci zaproponowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eRZZZ
e tam jak zwykle jakas narzekajaca a na konkretne pytanie nie umie odpowiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
zgodnie z ich definicja, skoro nie maja ofert odpowiadajacych mojemu doswiadczeniu zaproponowali : kierowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
ale moje zdanie na temat pup nie bierze sie z tego tylko co komu proponuja ... ale nie bede powtarzal poprzednich akapitow. dodam ze takie zdanie ma wielu moich znajomych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggjhhhhhhhhhhhhhhkk
Gdy sie nie zgodziles zabrali Ci ubezp. zdrowotne ?? Czy jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×