Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mar 30

PUP-y to fikcja

Polecane posty

Gość Mar 30
no taki glupi nie bylem , nadal mam ubezpieczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggjhhhhhhhhhhhhhhkk
ale jak to jest, bo jesli nie wezmiesz pracy z godnej z wyszktalceniem to rozumiem, ze zabieraja czy to zasilek czy ubezp. zdrow. Natomiast jesli ta praca nie jest zgodna to sie nie traci tak ? Ponadto kto decyduje o tym czy dana praca jest zgodna z wyszkaltceniem? oreitnujesz sie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
na spotkaniu ws pracy ktora cie nie interesuje trzeba tak zalatwic zeby to pracodawca cie nie chciał..... generalnie nie mozna odmowic zadnej pracy jaka zaproponuja ani razu. a to czy jest niezgodna z wyksztalceniem nie ma znaczenia wystarczy ze praca jaka proponuja spelnia kryteria tzw pracy odpowiedniej . zycze powodzenia wszystkim majacym kontakt z PUPAMI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggjhhhhhhhhhhhhhhkk
a co oznaca kryterium pracy odpowiedniej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
SA TAM ROZNE WYZNACZNIKI. podana jest minimalna kwota wynagrodzenia, odleglosc od twojego miejsca zamieszkania itp. i bynajmniej nie musi ci ta praca sie podobac . urzednik zaproponuje ci to i tamto i z jakas oferta musisz wyjsc. a potem martwic sie jak tu zrobic by nie odmowic ale pracy nie podjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggjhhhhhhhhhhhhhhkk
A to rozumiem oni musza mi dac te oferte jesli np. przyjde przedluzyc ubezp. zdrowotne?? Czy np. jak bede chodzil tylko po to przedluzenie (na ile daja to ubezp. tak wogole??) to sami od siebie tez mi cos zaprponuja?? Ps. Czyli np. praca odpowiednia dla mgr tam czegos moze byc np. magazynier??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
jaka konkretna praca i jak to sobie Pani urzednuiczka wymysli to nie wiem , ale mi powiedziano ze po 3 probach pracy pod katem moich kwalifikacji zostanie mi przedstawiona oferta innego rodzaju (czyt.taka jakiej na pewno sam bym nie wybral) np przedsrtawiciela handlowego . co do zdrowotnego teraz nalezy przedluzac co miesiac . a na spotkania ws pracy mozesz chodzic do pup codziennie jak chcesz lub trzymac sie terminow wyznaczonych przez nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggjhhhhhhhhhhhhhhkk
Po 3 probach rozumiesz oferty pracy czy po prostu po 3ch probach pobytu w pupie ?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
Chodzi o trzy oferty zblizone do twoich kwalifikacji czy wymagan . jesli nie dostaniesz zatrudnienia poprzeczka sie obniza i maja prawo zaproponowac prace za tzw gówniane pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
lepiej szukac samemu pracy takiej jakiej sie chce bo oni musza trzymac sie swoich przepisow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
jestes np z wyksztalcenia historykiem tak wiec praca odpowiednia to moze byc tez praca na produkcji. dlaczego? bo masz do tego wystarczajace kwalifikacje ( masz dwie rece ) np praca polega na segregowaniu odpadow . praca taka np spelnia wymogi pod katem najnizszej płacy a i nie jest zbyt oddalona od twojego miejsca zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggggggjhhhhhhhhhhhhhhkk
dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrsaa
Mar ale ty glupi jestes do roboty nierobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
dzieki za opinie :-) przyzwyczailem sie do tego ze jesli ktos osmieli sie miec zle zdanie na temat urzedow obrzucany jest blotem . ja przynajmniej nie obrazam tych co sie tu wypowiadaja . mam prawo krytykowac urzad ktory zamiast mi pomoc tak naprawde jest sam dla siebie. najłatwiej nazwac kogos nierobem skoro samemu pewnie ma sie kwalifikacje co najwyzej do podpierania łopaty :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ccxczz
a mnie pomogli ja uwazam ze jesli ktos chce pracowac to znajdzie najwyrazniej narzekaja albo faktycznie nieroby albo tacy ktorzy maja pretensje o wszystko jednym slowem nieudacznicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reewrweerwr
wcale sie nie dzizie ze ci dali oferte na kierowce skoro siedzisz na koszt panstwa w urzedzie i jestes niereformowalny tak samo moga siedzic ci po pedagogice czy po pracy socjalnej bo dla nich ofert nie ma cwaniaczku dla mnie to jestes pasozytem lepiej sie dowiedz ile ubezpieczenie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
Ja jestem stworzony do lepszej pracy nie bede za grosze pracowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mar 30
Milo mi ze sie ktos pode mnie podszywa . Nie no z reguly to ludzie udaja tych kim chcieliby byc. PASOZYTEM NIE JEST NA PEWNO KTOS KTO MA JASNY CEL ZNALEZIENIA DOBREJ PRACY A NIE PIERWSZEJ LEPSZEJ. KAZDY MA DO TEGO PRAWO. LATWO JEST NAZWAC KOGOS NIEUDACZNIKIEM TAK NAPRAWDE NIEWIELE O NIM WIEDZAC. TAK SIE SKLADA ZE TEN NIEUDACZNIK WLASNIE DOSTAL DOBRA PRACE . Przysiegam juz wiecej nie osmiele sie skrytykowac zadnej panstwowej instytucji. Pozdrawiam . PA :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×